OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I KOSZTORYSOWEJ NA PRZEBUDOWĘ SKRZYŻOWAŃ ULIC KALISKIEGO I RADIOWEJ ORAZ ORGANIZACJI RUCHU NA TERENIE OGRODZONYM WAT

Wojskowa Akademia Techniczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00660260
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00660260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-18 10:23
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7112c8df-991a-4c25-b486-98add2a1e769
Identyfikator
5270206300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660260 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I KOSZTORYSOWEJ NA PRZEBUDOWĘ SKRZYŻOWAŃ ULIC KALISKIEGO I RADIOWEJ ORAZ ORGANIZACJI RUCHU NA TERENIE OGRODZONYM WAT

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-908

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wat.ezamawiajacy.pl/pn/wat/demand/182240/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I KOSZTORYSOWEJ NA PRZEBUDOWĘ SKRZYŻOWAŃ ULIC KALISKIEGO I RADIOWEJ ORAZ ORGANIZACJI RUCHU NA TERENIE OGRODZONYM WAT

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7112c8df-991a-4c25-b486-98add2a1e769

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595040

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 182/DIB/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na przebudowę skrzyżowań ulic Kaliskiego i Radiowej oraz organizacji ruchu na terenie ogrodzonym WAT.

ZAKRES:
1 . Wykonanie inwentaryzacji stanu istniejącego, w tym urządzeń i instalacji podziemnych;
2. Inwentaryzację zieleni;
3. Wykonanie badań gruntowo-wodnych umożliwiających realizację zadania;
4. Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na budowę zgodnie z wymogami zawartymi w Programie Funkcjonalno-Užytkowym (PF-U) składającej się między innymi z:
a. pozyskania mapy do celów projektowych;
b. wykonania wielobranżowego projektu koncepcyjnego;
c. uzyskania w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę wraz ze wszystkimi wymaganymi decyzjami, warunkami i pozwoleniami (np. decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach);
d. uzyskania badań, ekspertyz, pomiarów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia oraz prawidłowej realizacji zadania (np. badanie hałasu, wibracji i zanieczyszczeń);
e. wykonania pomiarów ruchu niezbędnych do prawidłowego zaprojektowania programów sygnalizacji i obliczeń przepustowości;
f. sporządzenia projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót związanych z wykonaniem zadania;
g. sporządzenia projektu stałej organizacji ruchu dla sygnalizacji świetlnej oraz zmian w oznakowaniu pionowym i poziomym wraz z jej zatwierdzeniem;
h. wykonanie kompletnego projektu budowlanego przebudowy skrzyżowania w tym: projektu zagospodarowania terenu (PZT), projektu architektoniczno-budowlanego (PAB) i projektu technicznego (PT) w podziale na występujące branże w zakresie uwzględniającym specyfikę robót;
wykonania kompletnego projektu wykonawczego (PW) w podziale na występujące branże w zakresie uwzględniającym specyfikę;
wykonania specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) w podziale na występujące branże w zakresie uwzględniającym specyfikę robót (każdy tom dla innego rodzaju branży);
k. wykonania przedmiarów robót (PR) w podziale na występujące branże;
wykonania kosztorysów inwestorskich (KI) w podziale na występujące branże wraz z zestawieniem kosztów zadania (ZKZ);
m. uzgodnienia projektów z przedstawicielami DIB;
n. uzgodnienia dokumentacji projektowej z właściwymi organami w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów;
o. w przypadku konieczności:
uzyskania decyzji pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów oraz wykonania postanowień zawartych w tej decyzji;
wykonanie operatu i pozwolenia wodnoprawnego;
opracowania wykazu technicznego jako pierwszego wyposażenia — 3 komplety w wersji papierowej oraz 1 komplet w formie elektronicznej w formacie DOC i PDF;
opinii/sprawozdań ornitologicznych oraz innych wymaganych dokumentów w tym zakresie;
projektu gospodarki zielenią uwzględniającego nasadzenia, przesadzenia roślin i drzew oraz innych wymaganych dokumentów w tym zakresie;
uzgodnienia dokumentacji projektowej z Konserwatorem Zabytków m. st. Warszawy
określenie warunków ochrony przeciwpożarowej w uzgodnieniu z Rzeczoznawcą do spraw p.pož.;
uzyskanie decyzji o pozwoleniu na rozbiórkę.
p. opracowania informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ);
q. sporządzenia Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, planów ewakuacji oraz scenariusza rozwoju zdarzeń w czasie pożaru;
r. pełnienia nadzoru autorskiego;
s. pełnienia innych nadzorów wynikających z uzyskanych decyzji i uzgodnień.

UWAGA:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w PFU (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz w Załączniku nr 1 do PFU (Załącznik nr 1A do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi