Dostawa paliwa drzewnego – pelletu do kotłowni Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej i innych budynków administrowanych przez Gminę Ruda Maleniecka

GMINA RUDA MALENIECKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00660364
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00660364/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-18 10:38
Lokalizacja
Ruda Maleniecka, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0805b803-9270-4ee9-8636-bda7aee2a623
Identyfikator
6581872092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa drzewne

Wykonawcy

2 przyznane

SŁAWOMIR SZCZEREKWólka Kłucka, PL · lot 0
118 560 PLN
DREWEX MARIUSZ TOBOŁA, MICHAŁ TOBOŁA SPÓŁKA JAWNAMichałów, PL · lot 1
9450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660364 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliwa drzewnego – pelletu do kotłowni Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej i innych budynków administrowanych przez Gminę Ruda Maleniecka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUDA MALENIECKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010659

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 99A

1.5.2.) Miejscowość: Ruda Maleniecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-242

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413731340

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.gminy@rudamaleniecka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://samorzad.gov.pl/web/gmina-ruda-maleniecka

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0805b803-9270-4ee9-8636-bda7aee2a623

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliwa drzewnego – pelletu do kotłowni Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej i innych budynków administrowanych przez Gminę Ruda Maleniecka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0805b803-9270-4ee9-8636-bda7aee2a623

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660364

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011976/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do kotłowni Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej i innych budynków administrowanych przez Gminę Ruda Maleniecka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603536

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 209609,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rodzaj zamówienia: dostawa
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa drzewnego, w postaci:
a) Dla części I zamówienia – pelletu nieworkowanego (luzem) w ilości 120 ton wraz z rozładunkiem (na zasadzie wsypu) w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Malenieckiej (80 ton) oraz w budynku Publicznego Przedszkola w Rudzie Malenieckiej (40 ton) – granulatu drzewnego wysokiej jakości, posiadającego certyfikat jakości: DIN PLUS oraz EN PLUS, spełniającego parametry zgodne z normą PN-EN ISO 17225-2:2021-10 dla klasy A1 lub równoważnego (zgodnie z art. 105 ustawy Pzp), potwierdzone każdorazowo przy dostawie stosownym certyfikatem;
(...)
c) Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna dostawę pelletu, który będzie posiadał wskazane niżej parametry:
• Średnica: 7 +,- 1mm
• Długość: 3,15 ≤ L ≤ 4
• Gęstość: 600 ≤ gęstość ≤ 750 kg/m³
• Kaloryczność: ≥ 16,5%
• Wilgotność całkowita: ≤ 10%
• Zawartość popiołu: ≤ 0,7
• Wytrzymałość mechaniczna: ≥ 97,5
• Temperatura topnienia popiołu: ≥ 1200ºC
• Wartość opałowa: ≥ 16,5 Mj/kg ≥ 4,6 kWh/kg
• Zawartość dodatków: ≤ 2%
d) Wykonawca dostarczając towar równoważny winien wykazać, że skład danego produktu odpowiada produktowi równoważnemu zgodnie z wymaganiami wskazanymi w ppkt c).
3. Opisane wymagania jakościowe zawarte w pkt 2 odnoszą się do głównych elementów składających się na przedmiot niniejszego zamówienia.
4. Wykonawca odpowiedzialny będzie za jakość dostarczonego pelletu w okresie wykonywania umowy.
5. Podana ilość zamawianego pelletu stanowi szacowaną ilość zamówienia podstawowego.
6. Prawo opcji
1) Zgodnie z art. 441 ust.1 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.
2) Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji przez zwiększenie/zmniejszenie ilości dostaw o max. 25% całkowitej ilości zamówienia podstawowego, tj.:
− dla części I zamówienia o max. 30 ton pelletu nieworkowanego,
3) Zamawiający przewiduje możliwość uruchomienia prawa opcji w przypadku wyczerpania limitu zamówienia podstawowego (opcja zwiększenia zakresu zamówienia) oraz w przypadku braku potrzeby wykorzystania ilości zamówienia podstawowego (opcja zmniejszenia zakresu zamówienia) - z uwagi na warunki klimatyczne skutkujące np. koniecznością skrócenia bądź wydłużenia sezonu grzewczego lub potrzebą ograniczenia bądź zwiększenia ilości spalanego pelletu w trakcie sezonu grzewczego;
4) W przypadku skorzystania z prawa opcji, dostawy pelletu zostaną rozliczone według cen jednostkowych określonych w umowie.
5) Jeśli prawo opcji zostanie uruchomione, Zamawiający uzgodni z Wykonawcą harmonogram dostaw i dostosuje ich częstotliwość oraz wielkość do aktualnych potrzeb Zamawiającego.
6) Warunkiem skorzystania z zamówienia w ramach prawa opcji jest złożenie pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego, przesłanego w formie elektronicznej o skorzystaniu z tego prawa, w którym ustali zakres rzeczowy zlecenia; brak pisemnego oświadczenia woli ze strony Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji nie może stanowić podstaw do realizacji zamówienia opcjonalnego przez Wykonawcę ani samowolnego ograniczenia zakresu zamówienia podstawowego przez Wykonawcę; Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze uruchomienia prawa opcji pisemnie, pocztą elektroniczną z wyprzedzeniem co najmniej 7 dni roboczych przed dniem planowanego rozpoczęcia skutków wynikających ze skorzystania z prawa opcji;
7. Jednorazowe dostawy opału drzewnego dostosowane będą do możliwości magazynowych Zamawiającego zależnych od ilości spalanego pelletu.
8. Jednorazowa dostawa pelletu nieworkowanego dla części I zamówienia – ok. 15 ton.
9. Szczegółowe wielkości i terminy dostawy będą każdorazowo zgłaszane przez zamawiającego pisemnie pocztą elektroniczną z 5-dniowym wyprzedzeniem (licząc dni robocze). Dostawy będą organizowane w dni robocze w godz. 8:00 – 15:00.
10. Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawiania Zamawiającemu każdorazowo w dniu dostawy pelletu dokumentu WZ oraz wymaganych certyfikatów DIN PLUS lub EN PLUS (lub równoważnych) dot. dostarczonego pelletu, ważnych na dzień dostawy danej partii pelletu.
11. Zamawiający zastrzega sobie prawo do losowej kontroli ilości dostarczonego pelletu. W dniu dostawy towaru, przed jego rozładunkiem, Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania ilości pelletu poprzez jego przeważenie na legalizowanej wadze samochodowej, w obecności przedstawiciela Zamawiającego i Wykonawcy. W przypadku ważenia dostarczanego towaru dane dotyczące wagi winny zostać uwidocznione w protokole odbioru towaru, podpisanym przez Zamawiającego. Waga pelletu określona w protokole stanowi podstawę rozliczenia finansowego dostawy. W przypadku rozbieżności pomiędzy ilością pelletu deklarowaną przez Wykonawcę na dokumencie WZ a ilością pelletu zważoną w sposób opisany w zdaniu poprzedzającym, koszty ważenia ponosi Wykonawca.
12. Zamawiający zastrzega sobie prawo do losowej kontroli jakości dostarczonego pelletu.
W przypadku, gdy dostarczony opał nie będzie odpowiadał wymaganym parametrom lub będzie zawierał zanieczyszczenia, wykonawca zobowiązany będzie dokonać wymiany dostarczonego materiału na nowy niewadliwy – na własny koszt.
13. Wymagania stawiane Wykonawcy:
a) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi
i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
b) Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
c) Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
d) Wykonawca zobowiązany jest do podania telefonów kontaktowych i numerów faksów niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia.
e) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
14. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
15. Wszystkie elementy opisu przedmiotu zamówienia ujęte SWZ, a nie ujęte w udostępnionych dokumentach lub nie ujęte w SWZ a ujęte w udostępnionych dokumentach winny być traktowane tak, jakby były ujęte w każdym z wymienionych dokumentów.
16. Wykonawca nie może dla własnych korzyści wykorzystać błędów lub braków w dokumentacji, a o ich wykryciu Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego niezwłocznie. Ewentualne niezgodności należy wyjaśnić na w formie zapytań do treści SWZ.
.....
UWAGA: Ze względu na ograniczoną ilość znaków w tej sekcji ogłoszenia, Zamawiający zawarł pełne informacje z przedmiotowego zakresu w SWZ - rozdział V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne

4.5.5.) Wartość części: 158350,64 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rodzaj zamówienia: dostawa
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa drzewnego, w postaci:
(...)
b) Dla części II zamówienia – pelletu workowanego w ilości 9 ton pakowanych w workach 15 kg – posiadającego certyfikat EN PLUS lub DIN PLUS, spełniającego parametry zgodne z normą PN-EN ISO 17225-2:2021-10 dla klasy A1 lub równoważnego – z rozładunkiem przed budynkami: Remizy OSP w Rudzie Malenieckiej oraz budynku pełniącego funkcje kulturalne w miejscowości Koliszowy (adres: Koliszowy 114, 26-242 Ruda Maleniecka).
c) Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna dostawę pelletu, który będzie posiadał wskazane niżej parametry:
• Średnica: 7 +,- 1mm
• Długość: 3,15 ≤ L ≤ 4
• Gęstość: 600 ≤ gęstość ≤ 750 kg/m³
• Kaloryczność: ≥ 16,5%
• Wilgotność całkowita: ≤ 10%
• Zawartość popiołu: ≤ 0,7
• Wytrzymałość mechaniczna: ≥ 97,5
• Temperatura topnienia popiołu: ≥ 1200ºC
• Wartość opałowa: ≥ 16,5 Mj/kg ≥ 4,6 kWh/kg
• Zawartość dodatków: ≤ 2%
d) Wykonawca dostarczając towar równoważny winien wykazać, że skład danego produktu odpowiada produktowi równoważnemu zgodnie z wymaganiami wskazanymi w ppkt c).
3. Opisane wymagania jakościowe zawarte w pkt 2 odnoszą się do głównych elementów składających się na przedmiot niniejszego zamówienia.
4. Wykonawca odpowiedzialny będzie za jakość dostarczonego pelletu w okresie wykonywania umowy.
5. Podana ilość zamawianego pelletu stanowi szacowaną ilość zamówienia podstawowego.
6. Prawo opcji
1) Zgodnie z art. 441 ust.1 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.
2) Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji przez zwiększenie/zmniejszenie ilości dostaw o max. 25% całkowitej ilości zamówienia podstawowego, tj.:
− dla części II zamówienia o max. 2,25 tony pelletu workowanego.
3) Zamawiający przewiduje możliwość uruchomienia prawa opcji w przypadku wyczerpania limitu zamówienia podstawowego (opcja zwiększenia zakresu zamówienia) oraz w przypadku braku potrzeby wykorzystania ilości zamówienia podstawowego (opcja zmniejszenia zakresu zamówienia) - z uwagi na warunki klimatyczne skutkujące np. koniecznością skrócenia bądź wydłużenia sezonu grzewczego lub potrzebą ograniczenia bądź zwiększenia ilości spalanego pelletu w trakcie sezonu grzewczego;
4) W przypadku skorzystania z prawa opcji, dostawy pelletu zostaną rozliczone według cen jednostkowych określonych w umowie.
5) Jeśli prawo opcji zostanie uruchomione, Zamawiający uzgodni z Wykonawcą harmonogram dostaw i dostosuje ich częstotliwość oraz wielkość do aktualnych potrzeb Zamawiającego.
6) Warunkiem skorzystania z zamówienia w ramach prawa opcji jest złożenie pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego, przesłanego w formie elektronicznej o skorzystaniu z tego prawa, w którym ustali zakres rzeczowy zlecenia; brak pisemnego oświadczenia woli ze strony Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji nie może stanowić podstaw do realizacji zamówienia opcjonalnego przez Wykonawcę ani samowolnego ograniczenia zakresu zamówienia podstawowego przez Wykonawcę; Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze uruchomienia prawa opcji pisemnie, pocztą elektroniczną z wyprzedzeniem co najmniej 7 dni roboczych przed dniem planowanego rozpoczęcia skutków wynikających ze skorzystania z prawa opcji;
7. Jednorazowe dostawy opału drzewnego dostosowane będą do możliwości magazynowych Zamawiającego zależnych od ilości spalanego pelletu.
8. Jednorazowa dostawa pelletu workowanego dla części II zamówienia – ok. 4 ton.
9. Szczegółowe wielkości i terminy dostawy będą każdorazowo zgłaszane przez zamawiającego pisemnie pocztą elektroniczną z 5-dniowym wyprzedzeniem (licząc dni robocze). Dostawy będą organizowane w dni robocze w godz. 8:00 – 15:00.
10. Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawiania Zamawiającemu każdorazowo w dniu dostawy pelletu dokumentu WZ oraz wymaganych certyfikatów DIN PLUS lub EN PLUS (lub równoważnych) dot. dostarczonego pelletu, ważnych na dzień dostawy danej partii pelletu.
11. Zamawiający zastrzega sobie prawo do losowej kontroli ilości dostarczonego pelletu. W dniu dostawy towaru, przed jego rozładunkiem, Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania ilości pelletu poprzez jego przeważenie na legalizowanej wadze samochodowej, w obecności przedstawiciela Zamawiającego i Wykonawcy. W przypadku ważenia dostarczanego towaru dane dotyczące wagi winny zostać uwidocznione w protokole odbioru towaru, podpisanym przez Zamawiającego. Waga pelletu określona w protokole stanowi podstawę rozliczenia finansowego dostawy. W przypadku rozbieżności pomiędzy ilością pelletu deklarowaną przez Wykonawcę na dokumencie WZ a ilością pelletu zważoną w sposób opisany w zdaniu poprzedzającym, koszty ważenia ponosi Wykonawca.
12. Zamawiający zastrzega sobie prawo do losowej kontroli jakości dostarczonego pelletu.
W przypadku, gdy dostarczony opał nie będzie odpowiadał wymaganym parametrom lub będzie zawierał zanieczyszczenia, wykonawca zobowiązany będzie dokonać wymiany dostarczonego materiału na nowy niewadliwy – na własny koszt.
13. Wymagania stawiane Wykonawcy:
a) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi
i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
b) Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
c) Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
d) Wykonawca zobowiązany jest do podania telefonów kontaktowych i numerów faksów niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia.
e) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
14. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
15. Wszystkie elementy opisu przedmiotu zamówienia ujęte SWZ, a nie ujęte w udostępnionych dokumentach lub nie ujęte w SWZ a ujęte w udostępnionych dokumentach winny być traktowane tak, jakby były ujęte w każdym z wymienionych dokumentów.
16. Wykonawca nie może dla własnych korzyści wykorzystać błędów lub braków w dokumentacji, a o ich wykryciu Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego niezwłocznie. Ewentualne niezgodności należy wyjaśnić na w formie zapytań do treści SWZ.
………………….
UWAGA: Ze względu na ograniczoną ilość znaków w tej sekcji ogłoszenia, Zamawiający zawarł pełne informacje z przedmiotowego zakresu w SWZ - rozdział V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne

4.5.5.) Wartość części: 12063,78 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 988,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1193,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 988,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa "DIANA" Sławomir Szczerek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6581075183

7.3.4) Miejscowość: Wólka Kłucka

7.3.5) Kod pocztowy: 26-080

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118560 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1297,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1297,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DREWEX Mariusz Toboła Michał Toboła Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6621818303

7.3.4) Miejscowość: Michałów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-411

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9450 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy