Przeprowadzenie usługi doradztwa specjalistycznego na terenie woj. Lubuskiego w podziale na części
Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660368
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660368/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 10:39
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fece1de-e521-4f38-811e-a3fb33daf848
- Identyfikator
- 9731009210
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
2 przyznane
EWELINA MAJDAWieluń, PL · lot 0
27 390 PLNEWELINA MAJDAWieluń, PL · lot 1
27 390 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660368 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie usługi doradztwa specjalistycznego na terenie woj. Lubuskiego w podziale na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
1.3.) Oddział zamawiającego: Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081048430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 36
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-042
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: (68) 323 18 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rops.lubuskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://polityka-spoleczna.lubuskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rops_lubuskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
polityka społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie usługi doradztwa specjalistycznego na terenie woj. Lubuskiego w podziale na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fece1de-e521-4f38-811e-a3fb33daf848
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660368
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073595/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Przeprowadzenie usługi doradztwa specjalistycznego na terenie woj. Lubuskiego w podziale na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Efekt synergii - koordynacja lubuskiego włączenia społecznego” z Działania 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409468
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROPS.V.31.2024.WW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 55000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie usługi doradztwa specjalistycznego na terenie woj. Lubuskiego w podziale na części:Część A: w zakresie realizacji/rozszerzania usług społecznych przez centrum usług społecznych w wymiarze 110 godzin na terenie województwa lubuskiego dla przedstawicieli gmin i ośrodków pomocy społecznej, które przekształciły się, bądź chcą utworzyć /przekształcić się w CUS;
2. Uczestnikami spotkań doradczych będą przedstawiciele gmin i ośrodków pomocy społecznej, które przekształciły się, bądź chcą utworzyć, czy przekształcić się w CUS.
3. Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy:
1) Ustalenie z Zamawiającym szczegółowego programu doradztwa.
2) Przygotowanie materiału merytorycznego w formie prezentacji multimedialnej do prezentowania podczas doradztwa. Przekazanie do akceptacji materiału merytorycznego i prezentacji multimedialnej najpóźniej 5 dni, przed terminem pierwszego spotkania.
3) Wykonawca jest zobowiązany do zamieszczenia w przygotowanych materiałach, logo projektu „Efekt synergii – koordynacja lubuskiego włączenia społecznego”, Znak Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego, Znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, Znak Unii Europejskiej złożony z flagi UE i napisu „Dofinansowane przez Unię Europejską”. Szablony prezentacji oraz logotypy przekaże Zamawiający po podpisaniu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 27500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie usługi doradztwa specjalistycznego na terenie woj. Lubuskiego w podziale na części:Część B: w zakresie tworzenia i funkcjonowania centrum usług społecznych w wymiarze 110 godzin na terenie województwa lubuskiego dla przedstawicieli gmin i ośrodków pomocy społecznej, które przekształciły się, bądź chcą utworzyć /przekształcić się w CUS
2. Uczestnikami spotkań doradczych będą przedstawiciele gmin i ośrodków pomocy społecznej, które przekształciły się, bądź chcą utworzyć, czy przekształcić się w CUS.
3. Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy:
1) Ustalenie z Zamawiającym szczegółowego programu doradztwa.
2) Przygotowanie materiału merytorycznego w formie prezentacji multimedialnej do prezentowania podczas doradztwa. Przekazanie do akceptacji materiału merytorycznego i prezentacji multimedialnej najpóźniej 5 dni, przed terminem pierwszego spotkania.
3) Wykonawca jest zobowiązany do zamieszczenia w przygotowanych materiałach, logo projektu „Efekt synergii – koordynacja lubuskiego włączenia społecznego”, Znak Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego, Znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, Znak Unii Europejskiej złożony z flagi UE i napisu „Dofinansowane przez Unię Europejską”. Szablony prezentacji oraz logotypy przekaże Zamawiający po podpisaniu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 27500,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27390,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Postępu Ewelina Majda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8321968979
7.3.3) Ulica: Ul. Marii Skłodowskiej- Curie 9/4
7.3.4) Miejscowość: Wieluń
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27390,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-16Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27390,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Postępu Ewelina Majda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8321968979.
7.3.3) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej – Curie 9/4
7.3.4) Miejscowość: Wieluń
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27390,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-16| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |