po terminietermin 2026-02-27 10:00
Przetarg nieograniczony PN/08S/01/2026/KPO na sprzętu medycznego do opieki kardiologicznej dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. II
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 64328-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-01-28
- Termin
- 2026-02-27 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.