Dostawa jednego elektrycznego samochodu osobowego na potrzeby WUP – drugie postępowanie
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660515
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660515/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-18 11:04
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78e45f16-0b11-49e3-9d79-e9b0296fda7a
- Identyfikator
- 8512680829
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660515 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa jednego elektrycznego samochodu osobowego
na potrzeby WUP – drugie postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810144462
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 41
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-383
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wup.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wup.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78e45f16-0b11-49e3-9d79-e9b0296fda7a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa jednego elektrycznego samochodu osobowegona potrzeby WUP – drugie postępowanie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78e45f16-0b11-49e3-9d79-e9b0296fda7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660515
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045906/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Dostawa samochodu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WUP.XV.262.129.2024.MBi
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa jednego elektrycznego samochodu osobowego.
I. w zakresie wymogów formalnych oraz parametrów technicznych przedmiotu zakupu:
1) samochód sprawny technicznie, rok produkcji – nie starszy niż rok 2023, z liczbą przejechanych kilometrów nie większą niż 1000 km na dzień przekazania pojazdu Zamawiającemu,
2) wyposażony w centralny zamek oraz co najmniej 2 komplety kluczyków (zamiennie fabrycznych urządzeń niezbędnych do otwarcia i uruchomienia samochodu),
3) komplet opon zimowych zgodnych z homologacją pojazdu,
4) min. 4, max. 5 drzwiowy, do przewozu 5 osób podróżujących z bagażem, ilość osób wynika z homologacji,
6) silnik elektryczny o mocy nie mniejszej niż 180 KM i akumulatorze o pojemności nie mniejszej niż 64 kWh brutto.
7) pojemność bagażnika nie mniej niż 350 l,
8) kolor nadwozia: preferowany czarny lub ciemny; jednokolorowy; stonowany; nie dopuszcza się kolorów jaskrawych np. żółty, pomarańczowy, seledynowy, różowy, czerwony itp.; nie oznaczony przez Wykonawcę przez np. naklejki, napisy, folia,
9) zamawiający dopuszcza pojazd zarejestrowany wraz z ubezpieczeniem w wersji OC, AC i NNW.
II. minimum w zakresie parametrów trakcyjnych oraz niezbędnego wyposażenia przedmiotu zakupu:
1) ABS,
2) system kontroli trakcji,
3) system stabilizacji toru jazdy,
4) koła aluminiowe, nie mniejsze niż 17”
5) czujniki parkowania lub kamera z tyłu oraz z przodu (dopuszcza się kombinację, np. czujniki przód, kamera tył lub odwrotnie),
6) kurtyny powietrzne z przodu,
7) poduszki powietrzne czołowe kierowcy i pasażera z przodu,
8) lusterka boczne elektrycznie sterowane,
9) elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu,
10) światła LED do jazdy dziennej,
11) światła mijania LED (przód i tył)
12) tapicerka materiałowa lub skórzana (dopuszcza się skórę ekologiczną)
13) tempomat,
14) układ kierowniczy wspomagany,
15) kolumna kierownicy regulowana w 2 płaszczyznach,
16) radioodtwarzacz fabryczny,
17) dojazdowe koło zapasowe (zamawiający dopuszcza tzw. koło dojazdowe niepełnowymiarowe oraz pełnowymiarowe koło lub zestaw naprawczy),
18) automatyczna klimatyzacja z regulacją elektroniczną,
19) zestaw głośnomówiący Bluetooth z interfejsem Car Play Apple oraz Android Auto,
20) komplet dywaników (dywaniki materiałowe i/lub gumowe),
21) gaśnica z atestem, apteczka pierwszej pomocy i trójkąt ostrzegawczy, kamizelka odblaskowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w załączniku nr 4 Sposób realizacji opisany jest w projekcie umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144900-7 - Pojazdy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polmotor Sp. z o. o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552264345
7.3.3) Ulica: ul. Struga 73
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-784
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |