Ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Białostockiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i Skarbu Państwa
Powiat Białostocki - Starostwo Powiatowe w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660541
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 11:09
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85dff95b-3970-4926-9c0a-6a72a96d9f95
- Identyfikator
- 9661579415
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Wykonawcy
2 przyznane
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH "TUW"Warszawa, PL · lot 0
484 282 PLNTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH "TUW"Warszawa, PL · lot 1
272 619,34 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660541 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Białostockiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i Skarbu Państwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Starostwo Powiatowe w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borsucza 2
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-569
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85dff95b-3970-4926-9c0a-6a72a96d9f951.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050667768
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słnomska 15/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-028
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcprbialystok.bip.gov.pl
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Centrum Kształcenia Zawodowego w Łapach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200405699
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ckplapy@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ckplapy.biposwiata.pl
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bialostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050668101
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosa Baranowcika 37, Zaścianki
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-522
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@pzd.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.bialystok.pl
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Dom Pomocy Społecznej w Uhowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 001265350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Surażska 67
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpsuhowo@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dpsu.st.bialystok.wrotapodlasia.pl/
Zamawiający 6
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Dom Pomocy Społecznej w Choroszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000293019
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 4
1.5.2.) Miejscowość: Choroszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-070
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.dps.choroszcz@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dpsch.st.bialystok.wrotapodlasia.pl
Zamawiający 7
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Dom Pomocy Społecznej JAWOR w Jałówce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000301285
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 11
1.5.2.) Miejscowość: Michałowo, Jałówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-050
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpsjawor@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dpsjalowka.pl
Zamawiający 8
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Łaźniach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200243245
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łaźnie 23
1.5.2.) Miejscowość: Supraśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-030
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: laznieosw@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://psdsl-stbialystok.wrotapodlasia.pl/
Zamawiający 9
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Dom Pomocy Społecznej w Czerewkach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 00131372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerewki 1
1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@dpsczerewki.podlasie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dpsczerewki.podlasie.pl/
Zamawiający 10
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostockia - Powiatowa Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 052213037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 15/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-028
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@pppp.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pppp.bialystok.pl/
Zamawiający 11
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łapach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000734541
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Westeplatte 8
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@ppp.lapy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ppp.lapy.pl/
Zamawiający 12
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050869213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pogodna 63/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-365
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bibi@praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialystok.praca.gov.pl/
Zamawiający 13
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Dom Dziecka w Supraślu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 001233953
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 17A
1.5.2.) Miejscowość: Supraśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-030
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ddz@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dds.st.bialystok.wrotapodlasia.pl/
Zamawiający 14
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Rodzinny Dom Dziecka w Supraślu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 388101714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 17B
1.5.2.) Miejscowość: Supraśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-030
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rddz@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-rdd-stbialystok.wrotapodlasia.pl/
Zamawiający 15
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Centrum Administracyjne Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krasnem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000206411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasne 3
1.5.2.) Miejscowość: Zabłudów
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-060
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: domdziecka.krasne@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.caopow.st.bialystok.wrotapodlasia.pl/
Zamawiający 16
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Rodzinny Dom Dziecka "Uśmiech Anioła" w Krasnem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 388100005
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasne 3/1
1.5.2.) Miejscowość: Zabłudów
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-060
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: domdziecka.krasne@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-rddk-stbialystok.wrotapodlasia.pl/
Zamawiający 17
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - I LO w Łapach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000734475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Boh. Westeplatte 10
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lolapy@lo-lapy.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lo-lapy.biposwiata.pl/
Zamawiający 18
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: P-050243548
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 7
1.5.2.) Miejscowość: Czarna Białostocka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-020
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: liceum@liceum.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://liceum.net/
Zamawiający 19
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000187530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Wł. Sikorskiego 68
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@fajnaszkola.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.fajnaszkola.net/
Zamawiający 20
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050667538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 15/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-028
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pinb@st.bialystok.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.pinbpb.st.bialystok.wrotapodlasia.pl/kontakt.html
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Białostockiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i Skarbu Państwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85dff95b-3970-4926-9c0a-6a72a96d9f95
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056354/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Białostockiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i Skarbu państwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583326
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 975588,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Białostockiego wraz z jednostkami organizacyjnymi i Skarbu Państwa.Zakres ubezpieczenia obejmuje:
1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk,
2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia
66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów
66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej
4.5.5.) Wartość części: 549588,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Powiatu Białostockiego.Zakres ubezpieczenia obejmuje:
1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta ),
3) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco,
4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów,
5) rozszerzone, odpłatne ubezpieczenie assistance,
6) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
4.5.5.) Wartość części: 426000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484282,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484282,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484282,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon 012114579
7.3.3) Ulica: H. Raabego 13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-793
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484282,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272619,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272619,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272619,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon 012114579
7.3.3) Ulica: H. Raabego 13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-793
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272619,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |