PRACE ADAPTACYJNE DOTYCZĄCE UTWORZENIA PRACOWNI OZE W RAMACH PROJEKTU "POPRAWA JAKOŚCI INFRASTRUKTURY EDUKACJI ZAWODOWEJ W MIEŚCIE KONIN CELEM DOSTOSOWANIA DO POTRZEB REGIONALNEGO RYNKU PRACY"
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660577
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-18 11:14
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-995e1cdd-e78b-4f06-85e1-ed51afa11666
- Identyfikator
- 6652278345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660577 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRACE ADAPTACYJNE DOTYCZĄCE UTWORZENIA PRACOWNI OZE W RAMACH PROJEKTU "POPRAWA JAKOŚCI INFRASTRUKTURY EDUKACJI ZAWODOWEJ W MIEŚCIE KONIN CELEM DOSTOSOWANIA DO POTRZEB REGIONALNEGO RYNKU PRACY"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSGE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000019991
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 242 54 21
1.5.8.) Numer faksu: 63 249 16 55
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsge.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsge.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-995e1cdd-e78b-4f06-85e1-ed51afa116661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRACE ADAPTACYJNE DOTYCZĄCE UTWORZENIA PRACOWNI OZE W RAMACH PROJEKTU "POPRAWA JAKOŚCI INFRASTRUKTURY EDUKACJI ZAWODOWEJ W MIEŚCIE KONIN CELEM DOSTOSOWANIA DO POTRZEB REGIONALNEGO RYNKU PRACY"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-995e1cdd-e78b-4f06-85e1-ed51afa11666
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00403386/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Prace adaptacyjne dotyczące utworzenia pracowni OZE w ramach projektu "Poprawa jakości infrastruktury edukacji zawodowej w Mieście Konin celem dostosowania do potrzeb regionalnego rynku pracy"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2. Zamówienie realizowane jest w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Priorytet 10: Sprawiedliwa transformacja Wielkopolski Wschodniej. Działanie 10.7 Infrastruktura na rzecz aktywnego społeczeństwa, edukacyjna oraz rewitalizacja wspierające transformację gospodarki2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591119
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.260/ZP/4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 412838,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są prace adaptacyjne dotyczące utworzenia pracowni OZE w budynku Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, ul. Bydgoska 2a.
Prace budowlane obejmują trzy sale edukacyjne w budynku szkoły. Dodatkowo na terenie zewnętrznym zamontowane mają być: ławki fotowoltaiczne, wiaty z instalacją fotowoltaiczną, fontanna solarna, lampy oświetleniowe oraz identyfikacja zewnętrzna terenowa pracowni OZE.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych :
• roboty rozbiórkowe niezbędne do przeprowadzenia remontu pomieszczeń,
• demontaż grzejników,
• odgrzybienie ścian i usuniecie wykwitów,
• wykonanie okładzin tynkarskich wraz z gładziami cementowymi i powłokami malarskimi,
• wykonanie robót malarskich,
• montaż grzejników stalowych,
• wymiana i montaż opraw oświetleniowych i włączników,
• wymiana stolarki drzwiowej,
• montaż rolet wewnętrznych,
• montaż okładzin posadzki,
• wykonanie okładzin ściennych i podłogi z płytek ceramicznych;
• rozbiórka betonowych podestów i utwardzeń,
• wykonanie instalacji wod-kan (montaż umywalki i zaworu czerpalnego wraz z wpustem podłogowym),
• montaż klimatyzacji.
Roboty na zewnątrz budynku:
• montaż ławek fotowoltaicznych,
• budowa wiaty z instalacją fotowoltaiczną,
• montaż fontanny solarnej,
• montaż lamp oświetleniowych,
• montaż identyfikacji zewnętrznej terenowej pracowni OZE.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik
nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331000-8 - Baterie słoneczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
09332000-5 - Instalacje słoneczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 603376,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 603376,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 603376,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAM-BUD Rafał Oliwecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380647603
7.3.4) Miejscowość: Nowy Krzymów 33
7.3.5) Kod pocztowy: 62-513
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 603376,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |