po terminietermin 2026-02-06 10:00
Przetarg nieograniczony PN/69SM/12/2025 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Zadania 76-90
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 70869-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-01-30
- Termin
- 2026-02-06 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneUrządzenia do terapii gazowej i oddechowejRóżne urządzenia i produkty medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.