Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027 cz. 01-04

Zakład Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN" sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00660715
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00660715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-18 11:34
Lokalizacja
Mokra Prawa, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58a32757-df45-41a2-a876-cd6d218b9bfc
Identyfikator
8361328625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności finansowejUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

Wykonawcy

2 przyznane

UNIQA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
465 930 PLN
'COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP'Warszawa, PL · lot 1
199 291 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660715 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Zakładu Wodociągów
i Kanalizacji ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027 cz. 01-04

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN" sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750051152

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 30

1.5.2.) Miejscowość: Mokra Prawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wodkan-skierniewice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodkan-skierniewice.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargiwodkan.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


produkcja i dostawa wody, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Zakładu Wodociągów
i Kanalizacji ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027 cz. 01-04

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58a32757-df45-41a2-a876-cd6d218b9bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611571

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 03/ZK/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 837000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest ,,Program kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027 r. cz. 01-04:
Cz. 01: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
Cz. 02: Ubezpieczenia komunikacyjne
Cz. 03: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz
Cz. 04: Ubezpieczenie od ryzyk cybernetycznych

Część 01: UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
w skład której wchodzą ryzyka:
• UBEZPIECZENIE MIENIA OD WSZYSTKICH RYZYK
• UBEZPIECZENIE SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO OD WSZYSTKICH RYZYK
• UBEZPIECZENIE SZYB I INNYCH PRZEDMIOTÓW SZKLANYCH OD STŁUCZENIA, PĘKNIĘCIA LUB PORYSOWANIA
• UBEZPIECZENIE MASZYN BUDOWLANYCH
• UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ W ZWIĄZKU Z PROWADZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ I UŻYTKOWANYM MIENIEM
1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla cz. 01-04 przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ pn. ,,PROGRAM KOMPLEKSOWEJ OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ DLA ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027”, którego integralną część stanowią ankiety nr 1 – 8.
2. Postępowanie jest prowadzone przez Zamawiającego przy udziale Brokera Ubezpieczeniowego Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 01-067 Warszawa, ul. Piaskowa 6 lok. 73, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie pod nr KRS 0000254810, NIP: 113-26-08-093, REGON: 140445713, posiadającą zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (KNUiFE) nr 1419/06 na wykonywanie działalności brokera ubezpieczeniowego.
3. Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że czynności realizowane w niniejszym postępowaniu przez Kancelarię Brokerską Modus Sp. z o.o. mają charakter czynności brokerskich w zakresie dystrybucji ubezpieczeń oraz akceptuje skutki jakie z tego faktu wynikają zgodnie z ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1214 z późn. zm.), oraz powszechnie utrwalonymi w obrocie zwyczajami.
4. Broker ubezpieczeniowy, o którym mowa w punkcie poprzedzającym, będzie realizował czynności związane z zawarciem umowy ubezpieczenia w zakresie określonym w art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń. Wykonawca jest zobowiązany do zapłaty wynagrodzenia w formie kurtażu brokerskiego.
5. W przypadku udzielenia zamówienia Wykonawcy będącemu zakładem ubezpieczeń, wykonującym działalność ubezpieczeniową w formie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, umowa ubezpieczenia zawarta w wyniku przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nie będzie zawarta na zasadzie wzajemności. Zamawiający wymaga, aby nie był zobowiązany do pokrywania strat Wykonawcy działającego w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych przez wnoszenie dodatkowej składki, zgodnie z art. 111 ust. 2 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (t.j. Dz. z 2024 r. poz. 838, 1565 z późn. zm.).
6. Wykonawca dla realizacji niniejszego zamówienia musi posiadać ogólne lub szczególne warunki ubezpieczenia dla wszystkich ryzyk określonych w przedmiocie zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66515411-7 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności finansowej

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.) Wartość części: 495000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027 r. cz. 01- 04:
1) Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
2) Ubezpieczenia komunikacyjne
3) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz
4) Ubezpieczenie od ryzyk cybernetycznych

Część 02: UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE
w skład której wchodzą ryzyka:
• OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ POSIADACZY POJAZDÓW MECHANICZNYCH
• UBEZPIECZENIE AUTOCASCO
• UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW KIEROWCY I PASAŻERÓW
• UBEZPIECZENIE ASSISTANCE
1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla cz. 01-04 przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ pn. ,,PROGRAM KOMPLEKSOWEJ OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ DLA ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027”, którego integralną część stanowią ankiety nr 1 – 8.
2. Postępowanie jest prowadzone przez Zamawiającego przy udziale Brokera Ubezpieczeniowego Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 01-067 Warszawa, ul. Piaskowa 6 lok. 73, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie pod nr KRS 0000254810, NIP: 113-26-08-093, REGON: 140445713, posiadającą zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (KNUiFE) nr 1419/06 na wykonywanie działalności brokera ubezpieczeniowego.
3. Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że czynności realizowane w niniejszym postępowaniu przez Kancelarię Brokerską Modus Sp. z o.o. mają charakter czynności brokerskich w zakresie dystrybucji ubezpieczeń oraz akceptuje skutki jakie z tego faktu wynikają zgodnie z ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1214 z późn. zm.), oraz powszechnie utrwalonymi w obrocie zwyczajami.
4. Broker ubezpieczeniowy, o którym mowa w punkcie poprzedzającym, będzie realizował czynności związane z zawarciem umowy ubezpieczenia w zakresie określonym w art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń. Wykonawca jest zobowiązany do zapłaty wynagrodzenia
w formie kurtażu brokerskiego.
5. W przypadku udzielenia zamówienia Wykonawcy będącemu zakładem ubezpieczeń, wykonującym działalność ubezpieczeniową w formie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, umowa ubezpieczenia zawarta w wyniku przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nie będzie zawarta na zasadzie wzajemności. Zamawiający wymaga, aby nie był zobowiązany do pokrywania strat Wykonawcy działającego w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych przez wnoszenie dodatkowej składki, zgodnie z art. 111 ust. 2 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej
i reasekuracyjnej (t.j. Dz. z 2024 r. poz. 838, 1565 z późn. zm.).
6. Wykonawca dla realizacji niniejszego zamówienia musi posiadać ogólne lub szczególne warunki ubezpieczenia dla wszystkich ryzyk określonych w przedmiocie zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

66515411-7 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności finansowej

4.5.5.) Wartość części: 279000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027 r. cz. 01-04:
1) Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
2) Ubezpieczenia komunikacyjne
3) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz
4) Ubezpieczenie od ryzyk cybernetycznych

Część 03: UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ CZŁONKÓW WŁADZ, w skład której wchodzą ryzyka:
• UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ CZŁONKÓW WŁADZ

1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla cz. 01-04 przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ pn. ,,PROGRAM KOMPLEKSOWEJ OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ DLA ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027”, którego integralną część stanowią ankiety nr 1 – 8.
2. Postępowanie jest prowadzone przez Zamawiającego przy udziale Brokera Ubezpieczeniowego Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 01-067 Warszawa, ul. Piaskowa 6 lok. 73, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie pod nr KRS 0000254810, NIP: 113-26-08-093, REGON: 140445713, posiadającą zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (KNUiFE) nr 1419/06 na wykonywanie działalności brokera ubezpieczeniowego.
3. Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że czynności realizowane w niniejszym postępowaniu przez Kancelarię Brokerską Modus Sp. z o.o. mają charakter czynności brokerskich w zakresie dystrybucji ubezpieczeń oraz akceptuje skutki jakie z tego faktu wynikają zgodnie z ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1214 z późn. zm.), oraz powszechnie utrwalonymi w obrocie zwyczajami.
4. Broker ubezpieczeniowy, o którym mowa w punkcie poprzedzającym, będzie realizował czynności związane z zawarciem umowy ubezpieczenia w zakresie określonym w art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń. Wykonawca jest zobowiązany do zapłaty wynagrodzenia w formie kurtażu brokerskiego.
5. W przypadku udzielenia zamówienia Wykonawcy będącemu zakładem ubezpieczeń, wykonującym działalność ubezpieczeniową w formie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, umowa ubezpieczenia zawarta w wyniku przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nie będzie zawarta na zasadzie wzajemności. Zamawiający wymaga, aby nie był zobowiązany do pokrywania strat Wykonawcy działającego w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych przez wnoszenie dodatkowej składki, zgodnie z art. 111 ust. 2 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (t.j. Dz. z 2024 r. poz. 838, 1565 z późn. zm.).
6. Wykonawca dla realizacji niniejszego zamówienia musi posiadać ogólne lub szczególne warunki ubezpieczenia dla wszystkich ryzyk określonych w przedmiocie zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66515411-7 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności finansowej

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.) Wartość części: 19500,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027 r. cz. 01- 04:
1) Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
2) Ubezpieczenia komunikacyjne
3) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków władz
4) Ubezpieczenie od ryzyk cybernetycznych

Część 04: UBEZPIECZENIE OD RYZYK CYBERNETYCZNYCH
w skład której wchodzą ryzyka:
• UBEZPIECZENIE OD RYZYK CYBERNETYCZNYCH

1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla cz. 01-04 przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ pn. ,,PROGRAM KOMPLEKSOWEJ OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ DLA ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI ,,WOD-KAN” sp. z o.o. na lata 2025-2027”, którego integralną część stanowią ankiety nr 1 – 8.
2. Postępowanie jest prowadzone przez Zamawiającego przy udziale Brokera Ubezpieczeniowego Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 01-067 Warszawa, ul. Piaskowa 6 lok. 73, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie pod nr KRS 0000254810, NIP: 113-26-08-093, REGON: 140445713, posiadającą zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (KNUiFE) nr 1419/06 na wykonywanie działalności brokera ubezpieczeniowego.
3. Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że czynności realizowane w niniejszym postępowaniu przez Kancelarię Brokerską Modus Sp. z o.o. mają charakter czynności brokerskich w zakresie dystrybucji ubezpieczeń oraz akceptuje skutki jakie z tego faktu wynikają zgodnie z ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1214 z późn. zm.), oraz powszechnie utrwalonymi w obrocie zwyczajami.
4. Broker ubezpieczeniowy, o którym mowa w punkcie poprzedzającym, będzie realizował czynności związane z zawarciem umowy ubezpieczenia w zakresie określonym w art. 4 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń. Wykonawca jest zobowiązany do zapłaty wynagrodzenia
w formie kurtażu brokerskiego.
5. W przypadku udzielenia zamówienia Wykonawcy będącemu zakładem ubezpieczeń, wykonującym działalność ubezpieczeniową w formie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, umowa ubezpieczenia zawarta w wyniku przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nie będzie zawarta na zasadzie wzajemności. Zamawiający wymaga, aby nie był zobowiązany do pokrywania strat Wykonawcy działającego w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych przez wnoszenie dodatkowej składki, zgodnie z art. 111 ust. 2 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (t.j. Dz. z 2024 r. poz. 838, 1565 z późn. zm.).
6. Wykonawca dla realizacji niniejszego zamówienia musi posiadać ogólne lub szczególne warunki ubezpieczenia dla wszystkich ryzyk określonych w przedmiocie zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515411-7 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności finansowej

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

4.5.5.) Wartość części: 43500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465930,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 465930,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465930,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1070006155

7.3.3) Ulica: Chłodna 51

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-867

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465930,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2027-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199291,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199291,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199291,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5260214686

7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 162

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-342

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199291,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2027-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1) ustawy Pzp postępowanie zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1) ustawy Pzp postępowanie zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi