Dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych nieużywanych materiałów do MUP
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660795
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660795/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-18 11:45
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab496c89-f1f8-4e3d-ae16-0f6a8b4200b0
- Identyfikator
- 5250007282
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660795 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych nieużywanych materiałów do MUP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
1.3.) Oddział zamawiającego: ITWL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010401369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księcia Bolesława 6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-494
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@itwl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.itwl.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych nieużywanych materiałów do MUP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab496c89-f1f8-4e3d-ae16-0f6a8b4200b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660795
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Kupowane materiały użyto do wykonania morskich ubiorów pilota MUP-RP, które podlegały badaniom i testom produkcyjnym oraz przechodziły próbną eksploatację w jednostkach wojskowych. Dokumentacja konstrukcyjna przewiduje tylko materiały kupowane. Ze względu że MUP służą ratowaniu życia rozbitków, a jakość i pewność zachowania cech konstrukcyjnych wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo jego użytkownika, nie można stosować materiałów innych niż przetestowane i określone w dokumentacji konstrukcyjnej MUP. Producentem materiału jest Sofileta Advanced, 25 Petite rue de la Plaine; 38300 Bourgoin-Jallieu, Francja
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5/Z-43/7781/WR/2024/D
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych nieużywanych materiałów do MUP
4.5.3.) Główny kod CPV: 19260000-6 - Tkaniny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe negocjacje z firmą Sofileta Advanced Textilies nie doprowadziły do zawarcia umowy.| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |