Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Drezdenko
Gmina Drezdenko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00660875
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00660875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 11:58
- Lokalizacja
- Drezdenko, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3409f06d-a94b-4432-b1b8-6ca1fe46e31a
- Identyfikator
- 5950007025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
PGKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDrezdenko, PL · lot 0
172 891,8 PLNANNA RÓJDrezdenko, PL · lot 1
126 144 PLNANNA RÓJDrezdenko, PL · lot 2
150 012 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00660875 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Drezdenko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drezdenko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966757
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 1
1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@drezdenko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.drezdenko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Drezdenko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3409f06d-a94b-4432-b1b8-6ca1fe46e31a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00660875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033008/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Drezdenko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592753
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RP.271.1.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta4. Przedmiot części I zamówienia obejmuje:
a) odśnieżanie ulic na terenie miasta,
b) odśnieżanie wraz z posypywaniem mieszanką piaskowo-solną ulic na terenie miasta,
c) odśnieżanie wraz z posypywaniem solą ulic na terenie miasta,
d) posypywanie ulic na terenie miasta mieszanką piaskowo-solną,
e) posypywanie ulic na terenie miasta solą,
f) odśnieżanie placów, parkingów, zatok oraz przystanków autobusowych na terenie miasta,
g) posypywanie placów, parkingów, zatok oraz przystanków autobusowych mieszanką piaskowo-solną,
h) posypywanie placów, parkingów, zatok oraz przystanków autobusowych solą,
i) odśnieżanie mechaniczne chodników na terenie miasta i ścieżki rowerowej Drezdenko-Gościm,
j) posypywanie mechaniczne chodników na terenie miasta i ścieżki rowerowej Drezdenko-Gościm mieszanką piaskowo-solną,
k) posypywanie mechaniczne chodników na terenie miasta i ścieżki rowerowej Drezdenko-Gościm solą,
l) mechaniczne odśnieżanie wraz z posypywaniem ścieżki rowerowej Drezdenko-Gościm i chodników na terenie miasta mieszanką piaskowo-solną,
m) mechaniczne odśnieżanie wraz z posypywaniem ścieżki rowerowej Drezdenko-Gościm i chodników na terenie miasta solą,
n) wywóz śniegu na odległość do 5 km, w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
5. Szczegółowy opis wykonywania przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 240127,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy I (sołectwa Kijów, Goszczanowo, Duraczewo, Goszczanówko, Goszczanowiec, Zielątkowo, Gościm, Bagniewo, Trzebicz, Trzebicz Nowy, Osów, Lubiatów)8. Przedmiot części II zamówienia obejmuje:
a) odśnieżanie dróg wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy,
b) odśnieżanie wraz z posypywaniem dróg mieszanką piaskowo-solną lub solą wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy,
c) posypywanie dróg wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy mieszanką piaskowo-solną lub solą,
d) odśnieżanie chodników oraz terenu przy salach wiejskich,
e) posypywanie mieszanką piaskowo-solną chodników oraz terenu przy salach wiejskich,
f) odśnieżanie wraz z posypywaniem mieszanką piaskowo-solną chodników oraz terenu przy salach wiejskich.
Zakres prac opisanych w lit. d, e, f obejmuje chodniki i teren przy salach wiejskich w Goszczanowie – 40 m2, Goszczanowcu – 30 m2, Gościmiu – 30 m2, Trzebiczu – 3 m2 i Osowie – 120 m2. Zamawiający na bieżąco będzie określał dokładny teren do odśnieżenia/posypywania przy w/w salach wiejskich. Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia do odśnieżania/posypywania dodatkowego terenu.
9. Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia do odśnieżania / posypywania dodatkowego terenu.
10. Szczegółowy opis wykonywania przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 172050,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III. Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy II (sołectwa Górzyska, Modropole, Zagórze, Lubiewo, Przeborowo, Drawiny, Stare Bielice, Kosin, Lipno, Niegosław, Marzenin, Karwin, Grotów, Rąpin, Klesno)13. Przedmiot części III zamówienia obejmuje:
a) odśnieżanie dróg wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy,
b) odśnieżanie wraz z posypywaniem dróg mieszanką piaskowo-solną lub solą wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy,
c) posypywanie dróg wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy mieszanką piaskowo-solną lub solą,
d) odśnieżanie chodników oraz terenu przy salach wiejskich,
e) posypywanie mieszanką piaskowo-solną chodników oraz terenu przy salach wiejskich,
f) odśnieżanie wraz z posypywaniem mieszanką piaskowo-solną chodników oraz terenu przy salach wiejskich.
Zakres prac opisanych w lit. d, e, f obejmuje chodniki i teren przy salach wiejskich w Niegosławiu – 120 m2 i Drawinach – 30 m2. Zamawiający na bieżąco będzie określał dokładny teren do odśnieżenia/posypywania przy w/w salach wiejskich. Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia do odśnieżania/posypywania dodatkowego terenu.
14. Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia do odśnieżania / posypywania dodatkowego terenu.
15. Szczegółowy opis wykonywania przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 203925,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172891,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172891,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172891,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGKiM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5950000276
7.3.3) Ulica: Pierwszej Brygady 21a
7.3.4) Miejscowość: Drezdenko
7.3.5) Kod pocztowy: 66-530
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172891,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126144,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 126144,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126144,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUH PROMAT bis Anna Rój
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 595 100 24 84
7.3.3) Ulica: Niepodległości 10
7.3.4) Miejscowość: Drezdenko
7.3.5) Kod pocztowy: 66-530
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126144,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150012,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150012,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150012,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUH PROMAT bis Anna Rój
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 595 100 24 84
7.3.3) Ulica: Niepodległości 10
7.3.4) Miejscowość: Drezdenko
7.3.5) Kod pocztowy: 66-530
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150012,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |