po terminietermin 2026-03-09 09:00
Przetarg nieograniczony PN/02KPO/01/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 86658-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-02-06
- Termin
- 2026-03-09 09:00
- Wartość
- 7 792 980 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SerweryPakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiInterfejsy siecioweSieciowy system operacyjnyUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneAwaryjny sprzęt elektryczny
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.