Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu w roku szkolnym 2024/2025

Gmina Bytom - Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00439723
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00439723/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-07-31 15:10
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a84e41d4-2a3c-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
6262625000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ SKOWYRSKIBYTOM, PL · lot 0
156 088,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00439723 z dnia 2024-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu w roku szkolnym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom - Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000724821

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łużycka 12a

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp51.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp51.bytom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a84e41d4-2a3c-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu w roku szkolnym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a84e41d4-2a3c-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439723

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028505/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu w roku szkolnym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369747

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP51.261.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 158426,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów niepełnosprawnych na zajęcia do Szkoły Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu wraz z powrotem w roku szkolnym 2024/2025. Opiekuna zapewnia Zamawiający.
2. Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania co najmniej jednym środkiem transportu, innym dla każdej trasy na którą złoży ofertę. Środki transportu wykorzystywane do realizacji zamówienia nie mogą być wyprodukowane przed 2006 rokiem. Zaoferowanie do realizacji zamówienia pojazdów nowszych będzie oceniane w ramach kryteriów oceny ofert. W przypadku awarii środka transportu w trakcie realizacji zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do podstawienia pojazdu zastępczego w czasie maksymalnie do 60 minut. Skrócenie czasu podstawienia pojazdu zastępczego będzie oceniane w ramach kryteriów oceny ofert. 3. Zamówienie zostało podzielone na trzy trasy:

Trasa I - Bytom, Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu, ul. Łużycka 12a, ul. Fałata 35/12 (2 uczniów), ul. Klonowa 7/4 , ul. Nawrota 30/7, ul. Hlonda 103/19, ul. Gwarków Tarnogórskich 5c/4, ul. Wojciechowskiego 2/d/5, ul. Reptowska 54/5, ul. Alojzego Felińskiego 21/9 , ul. Józefa Nicka 108/9, ul. Józefa Nicka 130/7, ul. 8 marca 5, ul. Dębowa 25 ,,ul. Racjonalizatorów 44a/8 ,ul. Racjonalizatorów 44a/1, ul. Generała Andersa 25 , ul. Drobczyka 27/1, Bytom, Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu, ul. Łużycka 12a, powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych
Maksymalnie 63 km/dzień
Ilość uczniów: 17 (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia) + opiekun – ZAPEWNIA ZAMAWIAJĄCY

Trasa II - Bytom, Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu, ul. Łużycka 12a , ul. Przemysłowa 57/5, ul.Zygmunta Starego 10/1, ul. Okulickiego 6/8, ul. Jagiellońska 25/11, ul. Rostka 13/4 , ul. Siemianowicka 105b/54, ul. Alojzjanów 20/1, ul. Witczaka 101/5 , ul. Jana Cybisa 8a/28, ul. Wojska Polskiego 11, ul. Mickiewicza 34/11, ul. Prusa 14/5, ul. Piłsudskiego 38/6, ul. Piłsudskiego 38/1, ul. Piłsudskiego 29/14, ul. Woźniaka 79/4 , ul. Strzelców Bytomskich 9/79 , Bytom, Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu, ul. Łużycka 12a , powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych

Maksymalnie 40 km/dzień
Ilość uczniów: 17 (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia) + opiekun – ZAPEWNIA ZAMAWIAJĄCY
Uwaga: dziecko poruszające się na wózku inwalidzkim

Trasa III - Bytom, Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu, ul. Łużycka 12a , ul. Armii Krajowej 4/1, ul. Świętego Cyryla i Metodego 22, ul. Fabryczna 15,ul. Księdza Piotra Ściegiennego 1/11/12 , ul. Warzywna 33 , ul. Kolonia Zygmunt 22, ul. Kolonia Zgorzelec 17/4, ul. Łabędzia 2 , ul. Nowakowskiego 4/13 , ul.Małachowskiego 8/9, ul. Karpacka 8 /9, ul. Bażantowa 44 , ul. Godulska 1/29, ul. Czajkowskiego 11/7, ul. Konstytucji 69, ul. M. Reja 2a/3, ul. Wrocławska 116c/4, Bytom, Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu, ul. Łużycka 12a, powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych

Maksymalnie 55 km/dzień
Ilość uczniów: 17 (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia) + opiekun – ZAPEWNIA ZAMAWIAJĄCY
Uwaga: dziecko poruszające się na wózku inwalidzkim

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156088,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189702,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156088,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSOLA MARIUSZ SKOWYRSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6252196738

7.3.3) Ulica: STRZELCÓW BYTOMSKICH 9/82

7.3.4) Miejscowość: BYTOM

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156088,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-27
2024-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi