„Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie Gminy Kawęczyn za pomocą infrastruktury stanowiącej własność Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o. o. na rok 2025

GMINA KAWĘCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00661095
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00661095/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-18 12:26
Lokalizacja
Kawęczyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9088f10-c4ca-4ebb-9991-c29d93af7712
Identyfikator
6681875486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

Wykonawcy

1 przyznane

EOŚ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL · lot 0
435 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00661095 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie Gminy Kawęczyn za pomocą infrastruktury stanowiącej własność Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o. o. na rok 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAWĘCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kawęczyn 48

1.5.2.) Miejscowość: Kawęczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-704

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632885934

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkaweczyn@kaweczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaweczyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na terenie Gminy Kawęczyn za pomocą infrastruktury stanowiącej własność Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o. o. na rok 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9088f10-c4ca-4ebb-9991-c29d93af7712

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661095

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003736/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Świadczenie usługi ośiwtlania ulic, placów i dróg publicznych na terenie Gminy Kawęczynza pomocą infrastruktury oświetleniowej będącej w posiadaniu OUiD Sp. z o. o.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli usługa może być świadczona tylko
przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Uzasadnienie faktyczne: Obowiązkiem gmin jest finansowanie zadań własnych w zakresie
oświetlenia ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie gminy. Znajdująca się na terenie
Gminy Kawęczyn infrastruktura oświetleniowa jest własnością spółki Oświetlenie Uliczne i
Drogowe Sp. z o. o., która jest jedynym podmiotem uprawnionym do korzystania z własnej
infrastruktury oraz jako właściciel decyduje o sposobie eksploatacji sieci oświetleniowej.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROŚ.271.77.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych na
terenie Gminy Kawęczyn, polegającej na:
1) konserwacji, eksploatacji i remontach urządzeń infrastruktury oświetleniowej w zakresie
niezbędnym do utrzymania w należytym stanie technicznym,
2) przesyle energii elektrycznej,
3) dystrybucji energii elektrycznej do zasilania infrastruktury oświetleniowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 435000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 435000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 435000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181607268

7.3.3) Ulica: Wrocławska 71A

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 435000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi