po terminietermin 2026-03-10 10:00
Przetarg nieograniczony PN/09O/01/2026 na dostawy jednorazowej odzieży, bielizny medycznej, obłożeń niesterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 89999-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-02-09
- Termin
- 2026-03-10 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneOdzież medycznaBielizna szpitalnaPrześcieradła używane na salach operacyjnych
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.