po terminietermin 2026-03-13 10:00
NZP.271.3.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 euro na rozbudowę systemu PACS wraz z infrastrukturą oraz dostawę infrastruktury serwerowej z systemem wirtualizacji i backupu dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 96819-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-02-11
- Termin
- 2026-03-13 10:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneNadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)Serwery komputeroweUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówMonitory
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.