Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Siemiatycze
GMINA SIEMIATYCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00661388
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00661388/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-18 13:07
- Lokalizacja
- Siemiatycze, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b1cf986-87e1-40e0-89c9-bc6a791d2295
- Identyfikator
- 5441437088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00661388 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Siemiatycze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEMIATYCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 88
1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 85 655 28 60
1.5.8.) Numer faksu: 85 655 29 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminasiemiatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminasiemiatycze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminasiemiatycze1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Siemiatycze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b1cf986-87e1-40e0-89c9-bc6a791d2295
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661388
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068019/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Siemiatycze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408142
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1463414,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Siemiatycze” w tym w szczególności:
W zakres zamówienia objętego niniejszym Programem Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) wchodzą następujące zadania realizacyjne:
a) Wykonanie dokumentacji projektowej nowej infrastruktury oświetlenia ulicznego wraz z uzyskaniem przewidzianych prawem: uzgodnień, pozwoleń, decyzji, dokonania zgłoszeń,
b) Budowa nowej infrastruktury oświetlenia ulicznego zgodnie z przygotowanymi projektami,
c) Budowa i konfiguracja systemu sterowania i zarządzania oświetleniem ulicznym,
1.1.1. Budowa nowej infrastruktury oświetlenia ulicznego.
Zadanie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wymaganych prawem decyzji lub zezwoleń na budowę nowych punktów świetlnych wzdłuż dróg zarządzanych przez Gminę Siemiatycze zakresie:
a) Modernizacji i budowy wg. PFU
b) konfiguracja nowych opraw oświetleniowych LED z instalowanym systemem sterowania i zarządzania oświetleniem ulicznym,
1.2.2. Instalacja systemu sterowania i zarządzania oświetleniem ulicznym.
Instalacja i konfiguracja systemu sterowania i zarządzania oświetleniem ulicznym na drogach publicznych i wewnętrznych w Gminie SIEMIATYCZE obejmuje zakres:
a) montaż i podłączenie sterowników do nowych opraw oświetleniowych LED wg PFU,
b) Wdrożenie i udostępnienie Zamawiającemu systemu informatycznego sterowania oświetleniem z możliwością zdalnego monitoringu wybudowanej infrastruktury;
c) Wsparcie techniczne oraz stała aktualizacja oprogramowania systemu w okresie gwarancji;
d) Zaprojektowanie, uzyskanie niezbędnych do realizacji inwestycji uzgodnień, pozwoleń i decyzji;
e) Inne prace i roboty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, w tym między innymi: opracowanie projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia prac instalacyjnych, oznakowanie, ubezpieczenie oraz zabezpieczenie przejętego placu budowy na czas montażu, organizację zaplecza budowy, organizację dojść i dojazdów do posesji w trakcie prac instalacyjnych, wykonanie pełnej dokumentacji powykonawczej z naniesionymi zmianami w trakcie prac instalacyjnych, bieżący wywóz materiałów nieużytecznych, wykonanie robót naprawczych infrastruktury technicznej, której stan techniczny na skutek realizacji prac montażowych uległ pogorszeniu, w tym prac odtworzeniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1463000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2416950,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1463000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Linter Energia sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6472572184
7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-105
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1463000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |