SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DLA ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W RYMANOWIE

Gmina Rymanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00661570
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00661570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-18 13:31
Lokalizacja
Rymanów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b29a7d17-e933-4e91-9e8a-aea842affe67
Identyfikator
6842377352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oleje napędowe

Wykonawcy

1 przyznane

WAC-WOJ PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrybów, PL · lot 0
796 252,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00661570 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DLA ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W RYMANOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rymanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440590

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mitkowskiego 14A

1.5.2.) Miejscowość: Rymanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-480

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rymanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rymanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b29a7d17-e933-4e91-9e8a-aea842affe67

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DLA ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W RYMANOWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b29a7d17-e933-4e91-9e8a-aea842affe67

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019403/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DLA ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W RYMANOWIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGK.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do urządzenia dozującego
o pojemności 5 000 litrów, znajdującego się na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rymanowie, ul. Osiedle 40, 38-480 Rymanów w szacunkowej ilości w około 140 m3. Dostawy będą realizowane bezgotówkowo w prze widywanych jednorazowych dostawach w ilości od 3 000 do 5 000 litrów, średnio 1 raz w miesiącu w okresie trwania umowy. Dostawy oleju napędowego będą realizowane
w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach od 7.00 do 15.00. Zamawiający zastrzega, zmianę częstotliwości, jak i ilości dostarczanego paliwa.
2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia:
Oferowany olej napędowy musi spełniać wymagania zgodnie z Rozporządzeniem UE nr 453/2010 oraz normą PN-EN 590/2013-12 lub równoważną oraz Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska
z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. poz. 1018).
W przypadku zmiany obowiązujących norm jakościowych w trakcie trwania umowy, wykonawca dostosuje jakość paliw do nowych norm. Do każdej dostawy oleju napędowego, stanowiącego przedmiot zamówienia, Wykonawca dostarczy dokument dotyczący jakości danej partii paliwa,
w szczególności świadectwo jakości w oryginale lub potwierdzonej kopii, list przewozowy wydany przez magazyn (skład podatkowy) zawierający datę i godzinę załadunku, numer rejestracyjny cysterny dostarczającej paliwo, nazwisko kierowcy dokonującego załadunku cysterny.
Odbiór dostarczonego przez Wykonawcę, do urządzenia dozującego oleju napędowego zostanie każdorazowo potwierdzony dokumentem WZ podpisanym przez osoby uprawnione przez Zamawiającego.
Wykonawca obowiązany jest do zapewnienia dostaw, celem ciągłego zaspokojenia potrzeb Zamawiającego na paliwo stanowiące przedmiot zamówienia, po każdorazowym złożeniu telefonicznego zamówienia przez Zamawiającego potwierdzonego e-mailem w terminie do 24 godzin od złożenia zamówienia. Zamawiający decyduje o terminie i ilości dostarczonego oleju napędowego do urządzenia dozującego przez okres obowiązywania umowy. Zamawiający wymaga aby olej napędowy był dostarczany cysternami samochodowymi wykonawcy, spełniającymi wymagania przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych, wyposażonymi w urządzenie pompowe do zrzutu paliwa do zbiornika dozującego oraz posiadającymi urządzenie pomiarowe do odczytu ilości zrzucanego oleju napędowego. Załadunek urządzenia dozującego nastąpi każdorazowo w obecności uprawnionego pracownika Zamawiającego. Zamawiający nie udziela zaliczek na wykonanie zamówienia. Rozliczenie nastąpi po wystawieniu faktury VAT. Podstawą do wystawienia faktury, będzie ilość oleju napędowego dostarczona przez Wykonawcę i przyjęta przez Zamawiającego, wg wskazali zalegalizowanego układu pomiarowego, z kompensacją do 15 0 C przy autocysternie.
Zmiana cen jednostkowych oleju napędowego może nastąpić między innymi w przypadku zmiany przepisów prawnych regulujących obrót paliwami płynnymi, w tym rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie zwolnień od podatku akcyzowego. W przypadku podwyżki cen paliw płynnych na rynku krajowym jak i w przypadku ich obniżki, Wykonawca ma obowiązek podnieść lub obniżyć cenę. Podstawą do zmiany cen będą nowe ceny przedstawione przez Wykonawcę opracowane na podstawie cen ogłoszonych przez producenta (zmiana może dotyczyć jedynie cen jednostkowych). Wykonawca jest zobowiązany informować Zamawiającego o zmianie cen, wysokość zastosowanej marży jest stała przez cały czas obowiązywania umowy.
Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
Wykonawca jest odpowiedzialny za zamówiony olej napędowy do chwili jego zrzutu do urządzenia dozującego.
Dostawa oleju napędowego nie może odbyć się później niż 24 godziny od momentu załadunku cysterny w bazie przeładunkowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134000-7 - Oleje napędowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 796252,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 827421,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 796252,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAC-WOJ PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492004399

7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 24 lokal 1

7.3.4) Miejscowość: Grybów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-330

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 796252,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2026-12-31
2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy