Zakup i dostawa mebli biurowych dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00661710
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00661710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-18 13:57
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b3a5d32-94b9-49f3-b097-3147cced4027
Identyfikator
7781134985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweBiurka i stołySiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściRóżne meble i wyposażenie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00661710 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa mebli biurowych dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Solna 10

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-736

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.popoz@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poznan.po.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b3a5d32-94b9-49f3-b097-3147cced4027

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa mebli biurowych dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b3a5d32-94b9-49f3-b097-3147cced4027

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00255222/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Zakup i montaż mebli biurowych dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577357

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3032-7.261.30.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu .
2. Dostawa obejmuje meble fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od wad.
3. Wszystkie oferowane i dostarczone elementy meblowe wraz z wyposażeniem muszą spełniać wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii zawarte w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz. U. z 1998 r. nr 148 poz. 973).
4. Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie już istniejących mebli z czego wynika konieczność dopasowania ich do zastanego wyposażenia, dlatego wzornictwo, technologia wykonania i kolorystyka musi być identyczna jak posiadane już meble, krzesła i fotele obrotowe.
5. W przypadku biurek wskazuje się konieczność wywiercenia otworów fi 60 (maksymalnie dwie sztuki na jedno biurko) pod kable elektryczne i zakończenie ich zaślepkami obrotowymi w kolorze zbliżonym do okleiny. Lokalizacja otworów zostanie wskazana w trakcie montażu.
6. Wykonawca przed przystąpieniem do realizacji zamówienia zobowiązany jest dokonać szczegółowych pomiarów.
7. Wykonawca zobowiązany jest do określenia w składanej ofercie producenta mebli lub materiałów z których zostaną one wykonane.
8. Zamawiający przed podpisaniem umowy wskaże poszczególne pomieszczenia Prokuratury, do których należy wstawić zmontowane meble oraz określi kolorystykę mebli.
9. Montaż mebli będzie możliwy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 730-1500.
10. Wykonawca do czasu odbioru przedmiotu zamówienia usunie na własny koszt wszystkie odpady powstałe w wyniku dostawy i montażu.
11. Wykonawca przed podpisaniem umowy przedstawi wzorniki z kolorystyką mebli i tapicerek celem wyboru przez Zamawiającego.
12. Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji: 24 m-cy.
13. Szczegółowy opis zamówienia w załączniku nr 7.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121000-6 - Biurka i stoły

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferty Wykonawców podlegaja odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy