„Wykonanie prac geodezyjnych w procedurze scalenia i podziału nieruchomości położonych na terenie wsi Żabia Wola w Gminie Głusk”
GMINA GŁUSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00661834
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00661834/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 14:15
- Lokalizacja
- Dominów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2820e8ff-e864-4568-b1a2-2fe313d7ff7f
- Identyfikator
- 9462579832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00661834 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie prac geodezyjnych w procedurze scalenia i podziału nieruchomości położonych na terenie wsi Żabia Wola w Gminie Głusk”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁUSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Dominów
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-388
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81-75-18-760
1.5.8.) Numer faksu: 81-75-18-650
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@glusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: glusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2820e8ff-e864-4568-b1a2-2fe313d7ff7f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie prac geodezyjnych w procedurze scalenia i podziału nieruchomości położonych na terenie wsi Żabia Wola w Gminie Głusk”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2820e8ff-e864-4568-b1a2-2fe313d7ff7f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661834
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028015/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 „Wykonanie prac geodezyjnych w procedurze scalenia i podziału nieruchomości położonych na terenie wsi Żabia Wola w Gminie Głusk”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. Wykonanie prac geodezyjnych w procedurze scalenia i podziału nieruchomości położonych na terenie wsi Żabia Wola w Gminie Głusk obejmująca:
1) Prace geodezyjne w procedurze scalenia i podziału nieruchomości w trybie art. 101 do 108 ustawy o gospodarce nieruchomościami (Dz.U.2023, po. z344z późn. zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4 maja 2005r. (Dz.U.2005.86.736) w sprawie scalania i podziału nieruchomości, z uwzględnieniem Uchwały Nr II/12/24 Rady Gminy Głusk z dnia 28 maja 2021r. w sprawie przystąpienia do scalenia i podziału nieruchomości położonych w Żabiej Woli dla obszarów oznaczonych symbolami: : 1.P/U-21, 5.P/U-21, 6.P/U-21, 9.P/U-21, 11.P/U-21, 13.P/U-21 – tereny zabudowy usługowej i produkcyjnej, 3.U-21, 7.U-21- tereny zabudowy usługowej, 2.KDDG-21, 4.KDDG-21, 8.KDDG-21, 10.KDDG-21, 12.KDD-21 – tereny dróg publicznych gminnych klasy dojazdowej, 14.KDZP-21-treny dróg publicznych klasy zbiorczej
2) W procedurze nie stosuje się przepisów ustawy o scaleniu i wymianie gruntów.
3) Powierzchnia scalenia i podziału nieruchomości w Żabiej Woli wynosi około 27,10ha.
4) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Gminy Głusk usług obejmujących prace geodezyjne w procedurze scalenia i podziału nieruchomości oraz sporządzenie dokumentacji do projektu uchwały o scaleniu i podziale nieruchomości.
5) W celu opracowania projektu uchwały o scaleniu i podziale nieruchomości, uwzględniając zaktualizowane dane z katastru nieruchomości, dla gruntów objętych uchwałą o przystąpieniu do scalenia i podziału nieruchomości upoważniony przez Wójta geodeta przygotowuje geodezyjną dokumentację projektową scalenia i podziału nieruchomości, na którą składa się:
- opracowane geodezyjnie granice gruntów objętych scaleniem i podziałem;
- geodezyjny projekt scalenia i podziału nieruchomości;
- rejestr nieruchomości, z wykazaniem ich stanu dotychczasowego oraz stanu nowego po scaleniu i podziale, w tym nieruchomości przyznanych uczestnikom postępowania w zamian za nieruchomości będące ich własnością lub pozostające w użytkowaniu wieczystym przed scaleniem i podziałem
- rozstrzygnięcia w sprawach, o których mowa w art. 105 ust. 2 i 5 ustawy o gospodarce nieruchomościami;
-rozstrzygnięcie o sposobie załatwienia wniosków, uwag i zastrzeżeń, złożonych przez uczestników postępowania
6) Geodeta, wykonuje dodatkowo czynności polegające na:
- geodezyjnym opracowaniu granic nieruchomości objętych scaleniem i podziałem nieruchomości;
- wyznaczeniu i wskazaniu uczestnikom postępowania granic nowo wydzielonych działek gruntu oraz utrwaleniu tych granic, zgodnie z art. 17 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych oraz Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 14 kwietnia 1999r. w sprawie rozgraniczenie nieruchomości przepisami o rozgraniczaniu nieruchomości (Dz. U. 1999.45.453).
7) Czynności geodety związane z opracowaniem dokumentacji:
- geodezyjne opracowanie zewnętrznych granic gruntów objętych scaleniem i podziałem, przyjęcie granic nieruchomości objętych scaleniem i podziałem oraz sporządzenie map tych nieruchomości, wznowienie punktów granicznych i okazanie uczestnikom scalenia granic, a w przypadku sporów granicznych, przeprowadzenie postępowania rozgraniczeniowego;
- obliczenie powierzchni i sporządzenie rejestru nieruchomości według stanu dotychczasowego;
- sporządzenie, w razie potrzeby, dokumentacji w celu aktualizacji wpisów w księgach wieczystych i katastrze nieruchomości;
- opracowanie geodezyjnego projektu scalenia i podziału nieruchomości;
- sporządzenie rejestru nieruchomości według zasad określonych w art. 104 ust. 2 pkt 4 ustawy o gospodarce nieruchomościami;
- wyznaczenie i utrwalenie na gruncie nowo wydzielonych granic działek gruntu;
- wskazanie na gruncie uczestnikom postępowania granic nieruchomości nowo wydzielonych,
- opracowanie dokumentacji i sporządzenie wniosku do dokonania wpisów w księgach wieczystych oraz do wprowadzenia zmian w katastrze nieruchomości – wykazy synchronizacyjne zmian gruntowych oraz wyrysy – wypisy ewidencyjne nowo powstałych działek;
- uczestniczenie na każdym etapie postępowania w zebraniach rady uczestników scalenia.
8) Dokumentacja, o której mowa powyżej, przed odbiorem przez Zamawiającego, podlega przyjęciu do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego – Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Lublinie;
9) Wykonawca zobowiązany jest do rozpoznania stopnia dostępności materiałów koniecznych do realizacji zamówienia w urzędach i instytucjach dysponujących tymi materiałami;
10) Wykonawca zobowiązany jest przygotować pisma i wnioski przeznaczone do podpisu przez Zamawiającego niezbędne dla prawidłowego przeprowadzenia procedury oraz listę adresatów, a także ogłoszenia do publikacji w prasie (pisma przeznaczone do wysyłki lub publikacji Zamawiający wyśle lub opublikuje na własny koszt);
11) Wykonawca zobowiązany jest zwrócić Zamawiającemu wszystkie wypożyczone dokumenty w terminie uzgodnionym na protokole przekazania lecz nie później niż do terminu wykonania zamówienia. Niezwrócenie dokumentów spowoduje wstrzymanie wypłaty wynagrodzenia;
Pozostałe zapisy w treści SWZ oraz projekcie umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Geodezja Usługi Piotr Tomasiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7741950728
7.3.3) Ulica: Słoneczna 21
7.3.4) Miejscowość: Nałęczów
7.3.5) Kod pocztowy: 24-150
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |