po terminietermin 2026-03-04 10:00
NZP.272.17.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Rezonansu Magnetycznego 1,5T – modernizacja aparatu wraz z niezbędnymi pracami modernizacji pomieszczenia i instalacji dla Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 112243-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-02-17
- Termin
- 2026-03-04 10:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL711, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 33/2026
- Identyfikator
- 7292345599
- Wysłano
- 2026-02-16
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do obrazowania rezonansu magnetycznegoGazy medyczneUrządzenia medyczneMebleRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad robotami budowlanymi
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.