Prace powtarzające III do umowy nr DBM-II.2610.34.23 z dnia 02.10.2024 związane z Bieżącym utrzymaniem wałów na polu refulacyjnym Mańków-2023.
URZĄD MORSKI W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00661875
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00661875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-18 14:21
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c1948a1-4a7e-4232-8806-c9904753f175
- Identyfikator
- 8520409053
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00661875 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace powtarzające III do umowy nr DBM-II.2610.34.23 z dnia 02.10.2024 związane z Bieżącym utrzymaniem wałów na polu refulacyjnym Mańków-2023.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MORSKI W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Stefana Batorego 4
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-207
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 48 914403423
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ums.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ums.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Bezpieczeństwo żeglugi i ochrona środowiska morskiego.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace powtarzające III do umowy nr DBM-II.2610.34.23 z dnia 02.10.2024 związane z Bieżącym utrzymaniem wałów na polu refulacyjnym Mańków-2023.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c1948a1-4a7e-4232-8806-c9904753f175
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00234914/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.36 Prace powtarzające III do umowy nr DBM-II.2610.34.23 związane z Bieżącym utrzymaniem wałów na polu refulacyjnym Mańków-2023.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt. 1 w związku z art. 214. ust. 1 pkt. 7 ustawy pzp - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zamawiający uwzględnił w ogłoszeniu nr 2023/BZP 00364818/01 z dnia 23.08.2023 r. oraz w § 5 ust. 5 umowy nr DBM-II.2610.34.23 z dnia 02.10.2023 r. możliwość powtórzenia podobnych robót budowlanych, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego polegających na wykonaniu kolejnych robót budowlanych o wartości do 100 % zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a016fcd9-41ae-11ee-a60c-9ec5599dddc1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PO-II.2613.7.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty ziemne polegające na przeformowaniu wałów kwatery południowej pola refulacyjnego Mańków na długości około 1.938 mb oraz odmuleniu rowu opaskowego na długości 1.366 mb.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 1 do zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45247200-2 - Roboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 523448,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523448,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 523448,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: General Engineering KOWAL Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513253986
7.3.3) Ulica: Transportowa 1/23
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-715
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 523448,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zmianie uległy dane wykonawcy:GE Sp. z o. o.
ul. Swarożyca 15B/U3
71-601 Szczecin
na:
General Engineering KOWAL Sp. z o. o.
ul. Transportowa 1/23
70-715 Szczecin
pozostałe dane Spółki bez zmian.
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |