Dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej dla MZWiK w Słupcy w 2025 roku

MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00661907
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00661907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-18 14:34
Lokalizacja
Słupca, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b140ac22-c2cb-4e82-8bf0-c691bcb8904d
Identyfikator
6670003854
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00661907 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej dla MZWiK w Słupcy w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310504580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zagórowska 26

1.5.2.) Miejscowość: Słupca

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzwikslupca.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzwikslupca.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b140ac22-c2cb-4e82-8bf0-c691bcb8904d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej dla MZWiK w Słupcy w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b140ac22-c2cb-4e82-8bf0-c691bcb8904d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227821/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej dla MZWiK w Słupcy w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644791

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/TT/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 178861,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

6. Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup:
• benzyny bezołowiowej 98 w ilości szacunkowej 1000 litrów;
• oleju napędowego w ilości szacunkowej 33 000 litrów;
dla jednostek transportowych i sprzętu będących w dyspozycji Zamawiającego. Podane ilości są szacowane w oparciu o zużycie paliw w latach 2021-2023, w związku z czym mogą się minimalnie zmienić.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu Dostawa paliw dla jednostek transportowych i sprzętu MZWiK w Słupcy w 2025 roku wpłynęła 1 oferta. Uzasadnienie prawne: Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Ponadto zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy