Dostawa kosiarki bijakowej

STACJA DOŚWIADCZALNA OCENY ODMIAN W SEROCZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00662034
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00662034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-18 14:56
Lokalizacja
Seroczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49d08b53-ff6a-437e-abf7-e58f660edc14
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kosiarki

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ PŁOSKIJanowiec Kościelny, PL · lot 0
30 627 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00662034 z dnia 2024-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kosiarki bijakowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STACJA DOŚWIADCZALNA OCENY ODMIAN W SEROCZYNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Seroczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800133

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Koszarowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Seroczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-116

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 631 42 92

1.5.8.) Numer faksu: 25 631 42 92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdoo@seroczyn.coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.seroczyn.coboru.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49d08b53-ff6a-437e-abf7-e58f660edc14

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie i rejestracja odmian roślin rolniczych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kosiarki bijakowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49d08b53-ff6a-437e-abf7-e58f660edc14

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075927/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Kosiarka bijakowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627876

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SDOO/SER/ZP/06/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 27300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kosiarki bijakowej dla COBORU SDOO w Seroczynie, Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Kawęczynie, do magazynu przy IHAR PIB w Radzikowie, 05-870 Błonie

4.5.3.) Główny kod CPV: 16310000-1 - Kosiarki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30627,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33579,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30627,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Agromotors Paweł Płoski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7451454534

7.3.3) Ulica: Piotrkowo 3

7.3.4) Miejscowość: Janowiec Kościelny

7.3.5) Kod pocztowy: 13-111

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30627,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-30
2024-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy