pn: „Dostawa oleju napędowego, zakup benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz dodatku AdBlue do pojazdów służbowych oraz maszyn i urządzeń silnikowych spółki Eco Probe Sp. z o.o. w roku 2025”
Eco Probe Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00662101
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00662101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-18 15:06
- Lokalizacja
- Pszczółki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ea95efe-586d-4def-a7ec-1935f0c02cae
- Identyfikator
- 6040221207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PaliwaOlej napędowy
Wykonawcy
1 przyznane
JANUSZ SADECKIRumia, PL · lot 0
292 898,67 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00662101 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
pn:
„Dostawa oleju napędowego, zakup benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz dodatku AdBlue do pojazdów służbowych oraz maszyn i urządzeń silnikowych spółki Eco Probe Sp. z o.o. w roku 2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Eco Probe Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387597564
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 1
1.5.2.) Miejscowość: Pszczółki
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-032
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 690-009-360
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecoprobe@ecoprobe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecoprobe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ecoprobe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
pn:„Dostawa oleju napędowego, zakup benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz dodatku AdBlue do pojazdów służbowych oraz maszyn i urządzeń silnikowych spółki Eco Probe Sp. z o.o. w roku 2025”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ea95efe-586d-4def-a7ec-1935f0c02cae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628925
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.02.2024.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 302000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywne dostawy oleju napędowego ON do zbiornika o poj. 5 tys. litrów zlokalizowanego w Pszczółkach przy ul. Pomorskiej 73, przez okres 12 miesięcy, w ilościach stosownie do potrzeb Zamawiającego, w łącznej ilości szacunkowej 53 m3.2. Wykonawca będzie dostarczał własnym transportem, na swój koszt i ryzyko olej napędowy sukcesywnie do potrzeb Zamawiającego z częstotliwością zapewniającą ciągłość tankowań pojazdów Zamawiającego. Szacunkowa łączna ilość oleju napędowego wynosi 53 000 litrów. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości lub zwiększenia ilości w razie potrzeb, a Wykonawcy nie będzie z tego tytułu przysługiwało prawo do jakichkolwiek dodatkowych roszczeń poza wynagrodzeniem za wielkości faktycznie zrealizowanych dostaw. Zmiana wielkości może nastąpić w terminie obowiązywania umowy według bieżących potrzeb Zamawiającego do wysokości środków finansowych przeznaczonych na ten cel.
3. Dostawy oleju napędowego do zbiornika zlokalizowanego w Pszczółkach przy ul. Pomorskiej 73 będą odbywać się w dni robocze w godzinach 7.00-15.00 w terminie zadeklarowanym przez Wykonawcę, (zgodnie z ofertą Wykonawcy) od złożenia zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest uprzedzić Zamawiającego o planowanej dostawie, z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. Zamówienia, powiadamianie oraz dostawy odbywać się będą w dni robocze. Każde tankowanie z cysterny Wykonawcy do zbiornika będzie odbywało się w obecności pracownika Zamawiającego. Jednorazowa dostawa będzie mieścić się w przedziale od 1 m3 do 5m3.
4. Dostawa oleju napędowego nie może odbyć się później niż w ciągu 24 godzin od momentu załadunku cysterny na magazynie Wykonawcy.
5. Dostawa oleju napędowego odbywać się będzie bezpośrednio z pojazdu cysterny Wykonawcy do zbiornika Zamawiającego. Cysterna musi być wyposażona w zalegalizowany system dokonujący pomiaru ilości tankowanego do zbiornika paliwa, a po każdym tankowaniu Wykonawca zobowiązuje się do każdej dostawy oleju napędowego do zbiornika Zamawiającego, przekazać Zamawiającemu świadectwo jakości oraz list przewozowy wydany przez magazyn Wykonawcy, zawierający datę i godzinę załadunku, numer rejestracyjny cysterny dostarczającej paliwo. Ponadto dla każdej dostawy należy dostarczyć wydruk z przelicznika objętości paliwa w zależności od temperatury dostawy, nr referencyjny SENT oraz klucz autoryzacyjny.
6. Dostarczany olej napędowy musi odpowiadać swoją klasyfikacją, składem i jakością wymogom przewidzianym w obowiązujących przepisach prawnych, standardach jakościowych oraz normach. Zamawiający wymaga, aby dostarczany olej napędowy spełniał wymogi przewidziane dla tego rodzaju paliw, określone przez obowiązujące prawnie polskie normy.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia jakości dostarczonego paliwa w przypadku gdy uzna to za zasadne. Rozbieżność polegająca na niezgodności parametrów próbki paliwa z danej dostawy z parametrami wynikającymi z dostarczonego atestu jakościowego producenta potwierdzona badaniem laboratoryjnym, uważana będzie jako dostawa niezgodna z zamówieniem. Konsekwencją uznania dostawy jako niezgodnej z zamówieniem będzie natychmiastowy odbiór dostarczonego wadliwego paliwa przez Wykonawcę na jego koszt i niezwłoczne dostarczenie oleju napędowego wolnego od wad oraz pokrycie wszystkich kosztów i strat poniesionych przez Zamawiającego spowodowanych wadliwą dostawą.
8. Zamawiający ma prawo wykonać badanie jakości dostarczanego paliwa w akredytowanym laboratorium badawczym. W przypadku negatywnego wyniku badania, tj. niespełnienia przez daną próbę paliwa normy określonej w umowie, wszelkie koszty badania pokrywa Dostawca. Koszt badania obejmuje: zakup pojemników na próbki, dostarczenie próby paliwa z bazy zamawiającego do instytutu oraz samo pełne badanie. Pobranie próbek musi spełniać obowiązujące wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki dotyczące poboru próbek. W przypadku spełnienia przez badaną próbę paliwa normy określonej w umowie, wszelkie koszty jej badania pokrywa Zamawiający.
9. Sposób rozliczenia dostaw będzie odbywał się na podstawie obowiązującej na dzień dostawy ceny hurtowej 1m3 producenta wskazanego w formularzu ofertowym pomniejszonej o wskazany w formularzu ofertowym rabat oraz pomnożone przez ilość faktycznie zatankowanego do zbiornika paliwa na podstawie wydruku z przelicznika objętości paliwa w zależności od temperatury dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
4.5.5.) Wartość części: 280000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2:1. Sukcesywne, bezgotówkowe tankowanie benzyny bezołowiowej Pb95 oraz dodatku AdBlue w roku 2025”
2. Przedmiotowe dostawy będą polegały na tankowaniu paliwa oraz dodatku AdBlue z legalizowanych dystrybutorów do zbiorników maszyn i kanistrów Zamawiającego bezpośrednio na stacji paliw, którą dysponuje Wykonawca, zlokalizowanej w promieniu do 8 km (licząc po drogach) od siedziby Zamawiającego tj. ul. Pomorska 1; 83-032 Pszczółki
3. Tankowanie odbywać się będzie na stacji paliw czynnej całodobowo, wyłącznie z zapewnieniem bezgotówkowego rozliczenia transakcji przy użyciu elektronicznych kart obowiązujących na terenie całego kraju do zbiorników pojazdów mechanicznych oraz kanistrów Zamawiającego na stacji Wykonawcy.
4. Elektroniczne karta wystawione będą na okaziciela w ilości 4 sztuk.
Karty służyć będą do zakupu benzyny bezołowiowej Pb95, dodatku AdBlue oraz inne drobne materiały eksploatacyjne takie jak np. gaz w butli, na Stacji Paliw Wykonawcy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania pojazdów i sprzętu Zamawiającego.
W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego utraty karty, Wykonawca zobowiązany jest do jej natychmiastowej blokady.
5. Szacunkowa ilość zakupu benzyny bezołowiowej w roku 2025. wynosi 1900 litrów, a szacowana ilość dodatku AdBlue 2520 litrów. Podane ilości przedmiotu zamówienia są wielkościami orientacyjnymi i nie wiążą Zamawiającego, a ich zakup będzie realizowany w terminie obowiązywania umowy i wg bieżących potrzeb – maksymalnie do wysokości środków finansowych przeznaczonych na ten cel. W przypadku zmiany ilości Wykonawca nie może mieć roszczeń z tytułu zmiany ilości poza wynagrodzeniem przysługującym za faktycznie dokonane zakupy.
6. Rozliczenie należności za pobrane paliwo będzie następowało na podstawie wystawionych faktur VAT w II okresach rozliczeniowych (do 15 dnia każdego miesiąca oraz do ostatniego dnia każdego miesiąca).
7. Wymagania stawiane Wykonawcy:
a) Wykonawca posiada aktualną koncesję na obrót paliwami.
b) Wykonawca wyraża zgodę na II etapowy okres rozliczeniowy należności, o którym mowa w pkt. 9.
c) Wykonawca prowadzi sprzedaż paliwa w systemie bezgotówkowym na podstawie kart paliwowych.
d) Wykonawca zobowiązany jest do wydania i dostarczenia Zamawiającemu elektronicznych kart w ilości 4 szt. umożliwiających sukcesywny, bezgotówkowy zakup paliwa u operatorów stacji paliw przy czym Zamawiający zastrzega sobie prawo do możliwości zamówienia dodatkowych kart do łącznej ilości 10szt.
e) Każda transakcja na stacji musi zostać potwierdzona wydrukiem z terminala (dowodem wydania), którego jeden egzemplarz otrzyma przedstawiciel Zamawiającego dokonujący transakcji.
f) Wykonawca zapewni rozliczenie bezgotówkowe fakturą zbiorczą z wyszczególnieniem w transakcji ewentualnego upustu cenowego oraz numeru karty użytej przy każdej transakcji.
g) Cena jednostkowa paliwa i dodatku będzie równa cenie obowiązującej na stacji paliw w chwili tankowania i pomniejszona o upust cenowy, jeżeli wykonawca takowy zastosuje.
h) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
i) Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
j) Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
8. Wykonawca określi telefony kontaktowe oraz inne ustalenia niezbędne dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia.
9. Wykonawca gwarantuje jakość paliwa zgodną z obowiązującymi normami spełniającymi wymagania jakościowe określone dla paliw ciekłych w obowiązujących aktualnie przepisach prawa.
10. Wykonawca zobowiązuje się na każde żądanie Zamawiającego do udostępnienia świadectwa jakości paliw.
11. Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu musi dysponować co najmniej jedną całodobową (24h) stacją paliw znajdującą się w promieniu do 8 km (licząc po drogach) od siedziby Eco Probe Sp. z o.o. znajdującej się przy ul. Pomorskiej 1, 83-032 Pszczółki.
12. Termin realizacji zamówienia: zamówienie będzie realizowane w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego w okresie 12 miesięcy, tj. od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.5.) Wartość części: 22000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238129 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238129 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238,129 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAD-OIL Janusz Sadecki ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 586-100-40-02
7.3.3) Ulica: ul. Kosynierów 19
7.3.4) Miejscowość: Rumia
7.3.5) Kod pocztowy: 84-230
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292898,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, na podstawie art. 255 ust. 1 pkt. 1 Ustawy Pzp–„ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty''
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |