Świadczenie usług cateringowych dla Naczelnego Sądu Administracyjnego
Naczelny Sąd Administracyjny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00662120
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00662120/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-18 15:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3802fda8-54a3-44f5-91b4-e5e660f45f5d
- Identyfikator
- 5251568048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00662120 z dnia 2024-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla Naczelnego Sądu Administracyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Naczelny Sąd Administracyjny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000849310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gabriela Piotra Boduena 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-011
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225516945
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@nsa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nsa.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10207181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług cateringowych dla Naczelnego Sądu Administracyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3802fda8-54a3-44f5-91b4-e5e660f45f5d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662120
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00253121/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Świadczenie usług cateringu dla Naczelnego Sądu Administracyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WAG.262.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych na potrzeby spotkań organizowanych przez Naczelny Sąd Administracyjny, zgodnie ze zgłaszanym każdorazowo zapotrzebowaniem. Opis przedmiotu zamówienia wraz z szacunkowym zapotrzebowaniem i wymaganiami zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
2. Usługi cateringowe realizowane będą w budynkach Zamawiającego zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Boduena 3/5, Jasnej 2/4 oraz przy ul. Jasnej 6.
3. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1286 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1946 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1286 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2) Bistro Smak Catering Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231478305
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 491650,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |