po terminietermin 2026-03-10 10:00
NZP.272.14.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Dostawa i wdrożenie systemu do digitalizacji dokumentacji dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 138676-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-02-27
- Termin
- 2026-03-10 10:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparciaCzytniki optyczneMonitory ekranoweTablety graficzne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.