„Modernizacja instalacji elektrycznej 0,4kV–powiązanie po stronie 0,4kV rozdzielnic stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 na terenie ZOO w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80”.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00662617
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00662617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-19 08:31
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57fa9d52-eb71-4fd9-ab39-1e99bb13353c
- Identyfikator
- 6690505783
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00662617 z dnia 2024-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja instalacji elektrycznej 0,4kV–powiązanie po stronie 0,4kV rozdzielnic stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 na terenie ZOO w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330253984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Komunalna 5
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-724
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 348-44-44
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgk@pgkkoszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkkoszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10018151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja instalacji elektrycznej 0,4kV–powiązanie po stronie 0,4kV rozdzielnic stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 na terenie ZOO w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57fa9d52-eb71-4fd9-ab39-1e99bb13353c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555905
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 50/AP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 157349,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja instalacji elektrycznej 0,4kV – powiązanie po stronie 0,4kV rozdzielnic stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 na terenie Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80.
2. Zakres rzeczowy robót obejmuje:Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację instalacji elektrycznej 0,4kV – powiązanie po stronie 0,4kV rozdzielnic stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 na terenie Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80.
Zakres robót obejmuje modernizację rozdzielnic RNT w stacjach stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 oraz wykonanie powiązania kablowego 0,4kV.Powiązanie rozdzielnic 0,4kV stacji transformatorowych TR1 i TR2 należy wykonać w wykorzystaniem istniejącej na terenie Z.O.O. Sianów kanalizacji kablowej.Z rozdzielnicy 0,4kV RNT1 kontenerowej stacji transformatorowej TR1 należy ułożyć kable 4xYAKXS 1x240mm2 do studni kablowej nr 3-15 i dalej do rozdzielnicy 0,4kV RNT2 kontenerowej stacji transformatorowej TR2 zgodnie w Projektem Wykonawczym.
Po wykonaniu prac montażowych należy przeprowadzić pomiary pomontażowe. Miejsce realizacji – Zakład Odzysku Odpadów, ul. Łubuszan 80, Sianów, działki numer 99/2; 100; 101 obręb 004 m. Sianów.
Szczegółowy zakres robót określony jest w Projekcie Wykonawczym oraz Kosztorysie Ofertowym dla modernizacji instalacji elektrycznej 0,4kV – powiązanie po stronie 0,4kV rozdzielnic stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 na terenie Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80 stanowiących załączniki do SWZ.Opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty został w Rozdziale II SWZ „ Opis Przedmiotu Zamówienia.” Szczegółowy zakres robót określony jest w Projekcie Wykonawczym oraz Kosztorysie Ofertowym dla modernizacji instalacji elektrycznej 0,4kV – powiązanie po stronie 0,4kV rozdzielnic stacji transformatorowych nr 30064 TR1 i TR2 na terenie Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie przy ulicy Łubuszan 80 stanowiących załączniki do SWZ.
Wykonawca może zastosować urządzenia i materiały innego producenta o parametrach nie gorszych niż projektowane. Wszędzie, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający wskazuje znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę – Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy PZP, dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych.
Wykonawca, który powoła się na rozwiązania równoważne do opisanych przez Zamawiającego, jest zobowiązany wskazać w Formularzu ofertowym rozwiązania przyjęte do wyceny
i zastosowania przy realizacji zamówienia oraz wykazać przy użyciu dowolnych przedmiotowych środków dowodowych (złożonych wraz z ofertą), że zaproponowane przez niego rozwiązania równoważne spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Niewykazanie równoważności skutkować będzie odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP. Zamawiający zastrzega sobie prawo wystąpienia do autora dokumentacji projektowej o opinię na temat oferowanych materiałów lub urządzeń. Opinia ta może stanowić podstawę do podjęcia przez zamawiającego decyzji o przyjęciu materiałów lub urządzeń równoważnych albo odrzuceniu oferty z powodu braku równoważności.
W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych równoważnych materiałów lub urządzeń lub rozwiązań, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty i wykonania przedmiotu zamówienia ujęto materiały i urządzenia zaproponowane
w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320898,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180810,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6711847969
7.3.3) Ulica: H. Sienkiewicza 28c/28
7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 78-100
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180810,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-16| 2024-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |