Dostawa bonów towarowych na okaziciela podlegających realizacji na terenie Sosnowca

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00662797
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00662797/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-19 09:05
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ff5cb96-2200-4a37-afb2-aade7df2c725
Identyfikator
6440015167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Talony

Wykonawcy

1 przyznane

PLUXEE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
332 430 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00662797 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa bonów towarowych na okaziciela podlegających realizacji na terenie Sosnowca

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 2960721

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: h.musialik@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,177983,b93d57f63ee9d0965f6db4e4e2a6a601.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa bonów towarowych na okaziciela podlegających realizacji na terenie Sosnowca

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ff5cb96-2200-4a37-afb2-aade7df2c725

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662797

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580693

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.104.2024.HM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa bonów towarowych na okaziciela podlegających realizacji na terenie Sosnowca”.
2. Pod pojęciem bonów należy rozumieć emitowane i oferowane przez Wykonawcę znaki legitymacyjne na okaziciela, podlegające wymianie na towary lub usługi, z zastrzeżeniem art. 15 ust. 4 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity - Dz. U. z 2022 r. poz. 1233), umożliwiające zakup różnego, szeroko pojętego rodzaju asortymentu, z wyłączeniem wyrobów alkoholowych i tytoniowych.
3. Przewidywana liczba bonów stanowiąca przedmiot niniejszego zamówienia oraz łączna wartość nominalna bonów wynosi:
- Nominał 5 zł – 1 800 sztuk.
- Nominał 10 zł – 3 000 sztuk;
- Nominał 20 zł – 3 600 sztuk;
- Nominał 50 zł – 4 200 sztuk.
4. Podana powyżej liczba bonów jest wartością orientacyjną w związku z czym Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamawiania bonów w innej liczbie w poszczególnych nominałach wskazanych powyżej z zastrzeżeniem, że maksymalna wartość zamówienia nie zostanie przekroczona.
5. Bony stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia będą wydawane świadczeniobiorcom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu.
6. Wykonawca ma zapewnić możliwość realizacji bonów towarowych w co najmniej 24 placówkach handlowych na terenie miasta Sosnowca oraz w co najmniej 1 aptece na terenie miasta Sosnowca – przez cały okres ważności bonów.
7. Okres ważności bonów tj. realizacji każdej partii bonów w punktach handlowych ma wynosić 12 miesięcy od daty dostawy bonów do Zamawiającego.
8. Za bony nabywać będzie można artykuły spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, papiernicze, księgarskie, zabawki oraz leki. Zamawiający wyklucza możliwość nabywania za bony wyrobów alkoholowych i tytoniowych.
9. Bony towarowe nie mogą zawierać upustów.
10. Bony stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia muszą być:
- w języku polskim o wartościach nominalnych opisanych przez Zamawiającego;
- w formie papierowej (nie dopuszcza się formy elektronicznych kart płatniczych);
- nieuszkodzone i umożliwiające niezbędną dla ich realizacji identyfikację (tj. niepodarte, niezmięte i niezabrudzone);
- należycie zabezpieczone przed sfałszowaniem poprzez umieszczenie na nich stosownego hologramu, posiadać datę wydania bonu, jego wartość nominalną oraz termin jego ważności i kolejny numer seryjny.
11. Bony stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia nie mogą podlegać wymianie na gotówkę i muszą uprawniać okaziciela do nabycia towarów do wysokości ich wartości nominalnej.
12. Niedopuszczalne są bony, które wymagają ponoszenia jakichkolwiek innych opłat przez użytkowników bonów np. opłat związanych z realizacją bonów.
13. Każdy bon wydrukowany na papierze powinien być zabezpieczony charakterystycznym dla Wykonawcy (emitenta/wydawcy): kodem kreskowym bądź hologramem (z nadrukiem sitodrukowym lub termotransferowym lub znakowanym laserem), wykonanym pod postacią nalepek, które potwierdzają oryginalność i wartość bonu oraz nie ulegają destrukcji przy próbie manipulacji. Zamawiający dopuszcza zabezpieczenie dodatkowe bonów:
• farbą widoczną w świetle UV lub podczerwonym (IR),
• znakiem wodnym dwutonalnym lub jego imitacją,
• przetłoczeniem papieru,
• farbą optycznie zmienną,
• naniesieniem folii barwnych.
14. Na każdym bonie winna być umieszczona klauzula, z treści, której wynikać będą wyłączenia możliwości zakupu wyrobów alkoholowych i tytoniowych tj. bony towarowe muszą posiadać nadruk: „Zakaz sprzedaży wyrobów alkoholowych i tytoniowych” lub „Bon towarowy nie upoważnia do zakupu alkoholu oraz wyrobów tytoniowych” lub nadruk równoznaczny, a także nadruk informujący o wartości nominalnej bonu i rodzaju bonu tj.: BON TOWAROWY.
15. Bony będą dostarczane przez Wykonawcę do siedziby Zamawiającego przy ul. 3 Maja 33 w Sosnowcu, sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego według zleceń jednostkowych.
16. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia bonów będących przedmiotem niniejszego zamówienia na własny koszt i ryzyko.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30199750-2 - Talony

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332430,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332430,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332430,0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pluxee Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 013055815

7.3.3) Ulica: Rzymowskiego 53

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-697

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332430,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. ZAMAWIAJĄCY
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Sosnowcu przy ulicy 3 Maja 33, 41 – 200 Sosnowiec
(NIP: 6442393212, REGON: 003465774).
Działając na podstawie art. 37 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity - Dz. U.
z 2024 r. poz. 1320, ze zmianami) oraz zgodnie z Pełnomocnictwem z dnia 26.09.2024 r. przedmiotowe postępowanie
prowadzone jest przez:
Gminę Sosnowiec – Miasto posiadające prawa powiatu
al. Zwycięstwa 20
41 – 200 Sosnowiec
Komórka organizacyjna prowadząca postępowanie:
Wydział Zamówień Publicznych
ul. Mościckiego 14
41-200 Sosnowiec
2. Adres strony internetowej, na której zamieszczona jest tylko informacja o prowadzonym postępowaniu:
https://www.bip.um.sosnowiec.pl/m,7058,zamowienia-publiczne-o-wartosci-od-130000 zl.html
3. SKŁADANIE ODWOŁAŃ.
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może
ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej na
zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp (art. 505–590 ustawy Pzp). Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia
wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom
wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy Pzp, oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.
2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy