Wykonanie 18 rodzajów materiałów profilaktyczno-promocyjnych wraz z dostawą dla Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej...

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00662930
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00662930/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-19 09:27
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1c635ed-cb0d-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
5262380101
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły informacyjne i promocyjne

Wykonawcy

1 przyznane

EUREKA PLUS AGENCJA REKLAMY BARBARA FEDOROWICZ RYSZARD FEDOROWICZRzeszów, PL · lot 0
270 624,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00662930 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie 18 rodzajów materiałów profilaktyczno-promocyjnych wraz z dostawą dla Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016122452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grzybowska 80/82

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-844

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcps@mcps.com.p

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcps.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/mcps

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizayjna pomocy społecznej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie 18 rodzajów materiałów profilaktyczno-promocyjnych wraz z dostawą dla Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1c635ed-cb0d-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662930

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049746/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.32 PUZ Materiały promocyjne na temat profilaktyki uzależnień przeznaczone na rzecz promocji zdrowego stylu życia - bez nałogów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00105020

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCPS-WZK/AM/351-4/2024 TP/U

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 295304,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje 17 800 szt.:
1. 1000 szt. kubków ceramicznych – garnuszków retro z kolorowym wnętrzem lub krawędzią – z grafiką i hasłem A. Mleczko,
2. 1000 szt. kubków ceramicznych z kolorowym wnętrzem i uchwytem - z grafiką i hasłem A. Mleczko,
3. 500 szt. kubków ceramicznych z kolorową krawędzią i uchwytem - z grafiką i hasłem A. Mleczko,
4. 500 szt. kubków ceramicznych z perłowym kolorowym wnętrzem - z grafiką i hasłem A. Mleczko,
5. 3500 szt. męskich T-shirtów z grafiką i hasłem A. Mleczko,
6. 3500 szt. damskich T-shirtów z grafiką i hasłem A. Mleczko,
7. 1000 szt. toreb rPET,
8. 50 szt. toreb sportowych,
9. 200 szt. frisbee,
10. 200 szt. zestawów catch ball,
11. 100 szt. zestawów rakietek do gry w tenisa stołowego,
12. 150 szt. szachów drewnianych 3w1 (szachy, warcaby, tryktrak),
13. 200 op. kredy,
14. 4000 szt. zawieszek odblaskowych dla dzieci,
15. 200 szt. apteczek pierwszej pomocy,
16. 200 szt. apteczek podróżnych mini,
17. 1000 szt. kamizelek odblaskowych,
18. 500 szt. czapek z daszkiem.
2.2. Bezpośredni odbiorcy:
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia określonej przez Zamawiającego liczby materiałów profilaktyczno-promocyjnych do bezpośrednich odbiorców z terenu województwa mazowieckiego tj. 90 placówek świadczących usługi w zakresie lecznictwa odwykowego w województwie mazowieckim. Zamawiający zastrzega możliwość aktualizacji ilości bezpośrednich odbiorców w toku postępowania zakupowego.
Pakiet materiałów dla bezpośrednich odbiorców będzie obejmował:
1. 5 szt. kubków ceramicznych – garnuszków retro z kolorowym wnętrzem lub krawędzią – z grafiką i hasłem A. Mleczko (poz. 1 z pkt. 2.1),
2. 5 szt. kubków ceramicznych z kolorowym wnętrzem i uchwytem - z grafiką i hasłem A. Mleczko (poz. 2 z pkt. 2.1),
3. 5 szt. męskich T-shirtów z grafiką i hasłem A. Mleczko (poz. 5 z pkt. 2.1),
4. 5 szt. damskich T-shirtów z grafiką i hasłem A. Mleczko (poz. 6 z pkt. 2.1).
Pozostałą liczbę wszystkich materiałów tj.:
1. 550 szt. kubków ceramicznych – garnuszków retro z kolorowym wnętrzem lub krawędzią – z grafiką i hasłem A. Mleczko,
2. 550 szt. kubków ceramicznych z kolorowym wnętrzem i uchwytem - z grafiką i hasłem A. Mleczko,
3. 500 szt. kubków ceramicznych z kolorową krawędzią i uchwytem - z grafiką i hasłem A. Mleczko,
4. 500 szt. kubków ceramicznych z perłowym kolorowym wnętrzem - z grafiką i hasłem A. Mleczko,
5. 3050 szt. męskich T-shirtów z grafiką i hasłem A. Mleczko,
6. 3050 szt. damskich T-shirtów z grafiką i hasłem A. Mleczko,
7. 1000 szt. toreb rPET,
8. 50 szt. toreb sportowych,
9. 200 szt. frisbee,
10. 200 szt. zestawów catch ball,
11. 100 szt. zestawów rakietek do gry w tenisa stołowego,
12. 150 szt. szachów drewnianych 3w1 (szachy, warcaby, tryktrak),
13. 200 op. kredy,
14. 4000 szt. zawieszek odblaskowych dla dzieci,
15. 200 szt. apteczek pierwszej pomocy,
16. 200 szt. apteczek podróżnych mini
17. 1000 szt. kamizelek odblaskowych,
18. 500 szt. czapek z daszkiem.
Wykonawca dostarczy do Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej (do siedziby Zamawiającego tj. ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa - piętro VI, bądź innego pomieszczenia wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego na terenie m. st. Warszawy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222240,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310759,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270624,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Reklamy Eureka Plus Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 813 135 90 42

7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 11

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-030

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270624,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 dni

2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi