Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Polska Cerekiew

GMINA POLSKA CEREKIEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00663030
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00663030/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-19 09:44
Lokalizacja
Polska Cerekiew, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86b4560b-82f1-426b-a5b1-9b949ab145d8
Identyfikator
7492056546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychWykonywanie badańUsługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

EDMUND JANIKGłogówek, PL · lot 0
970 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00663030 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Polska Cerekiew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLSKA CEREKIEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Raciborska 4

1.5.2.) Miejscowość: Polska Cerekiew

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-260

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774801460

1.5.8.) Numer faksu: 771801489

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@polskacerekiew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polskacerekiew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://polskacerekiew.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Polska Cerekiew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86b4560b-82f1-426b-a5b1-9b949ab145d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00663030

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094057/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Polska Cerekiew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488761

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
• Demontaż opraw oświetleniowych i montaż w ich miejsce nowych opraw energooszczędnych LED w komplecie z nowymi przewodami zasilającymi, nowymi zabezpieczeniami i nowymi urządzeniami automatyki sterującej oświetleniem
• Przeprowadzenie badań, prób i pomiarów
• Wykonanie dokumentacji powykonawczej
• Pozostałe prace określone w dokumentacji projektowej załączonej do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

71355200-3 - Wykonywanie badań

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 970000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 970000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 970000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDMUND JANIK HURTOWNIA MATERIAŁÓW ELEKTRO – INSTALACYJNYCH CANDELA – 1

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7551848994

7.3.3) Ulica: Ul. Dworcowa 8

7.3.4) Miejscowość: Głogówek

7.3.5) Kod pocztowy: 48-250

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Montaż i demontaż opraw

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 970000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane