Modernizacja budynku dworca PKP w Krajence

GMINA I MIASTO KRAJENKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00663091
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00663091/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-19 09:56
Lokalizacja
Krajenka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e117e27d-8e04-4826-ae08-6fb899fb79b0
Identyfikator
7671596839
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW KOWALSKIKrajenka, PL · lot 0
274 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00663091 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku dworca PKP w Krajence

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KRAJENKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791365

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 17

1.5.2.) Miejscowość: Krajenka

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-430

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672639204

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krajenka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krajenka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e117e27d-8e04-4826-ae08-6fb899fb79b0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku dworca PKP w Krajence

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e117e27d-8e04-4826-ae08-6fb899fb79b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00663091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007830/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja budynku dworca w Krajence

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517421

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIG.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja części pomieszczeń wewnątrz budynku przy ul. Dworcowej 3 w Krajence w zakresie wynikającym z załączonej do SWZ dokumentacji projektowej (projekt zagospodarowania działki, projekt architektoniczno-budowlany, projekty techniczne – branża ogólnobudowlana, sanitarna, elektryczna), przedmiaru robót (branża ogólnobudowlana i sanitarna, branża elektryczna), specyfikacji technicznych.
2. W dokumentacji projektowej wskazano podział na etap I i etap II. Niniejsze zamówienie obejmuje obydwa etapy oraz klatkę schodową
3. Uwaga: Rzuty zawarte w dokumentacji projektowej obejmują całą kondygnację parteru. Zakres zamówienia dotyczy części pomieszczeń – tj. oznaczonych jako I etap opracowania i II etap opracowania oraz klatkę schodową.
4. Zakres zamówienia obejmuje m.in
4.1. Roboty rozbiórkowe,
4.2. Zamurowania otworów, montaż ścianek działowych,
4.3. Wykonanie sufitów,
4.4. Tynkowanie, malowanie ścian, ułożenie płytek,
4.5. Remont posadzek i podłóg, ułożenie płytek,
4.6. Montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej,
4.7. Wykonanie toalet i łazienki,
4.8. Wymianę instalacji elektrycznej wraz z osprzętem na nową, rur kanalizacyjnych wodociągowych i centralnego ogrzewania na nowe, wymianę grzejników.
4.9. Malowanie klatki schodowej (parter).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438471,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Master Bud Usługi Budowlane Kowalski Zbigniew

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 572070470

7.3.3) Ulica: Różana 8

7.3.4) Miejscowość: Krajenka

7.3.5) Kod pocztowy: 77-430

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane