TP86_Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w kwartale ulic: Sępa-Szarzyńskiego- Wyszyńskiego- Prusa- Sienkiewicza we Wrocławiu

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00663182
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00663182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-19 10:10
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e8377e3-581d-4211-b5a6-e7da5fa86d61
Identyfikator
8982123598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychWyposażenie parków i placów zabawUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi pielęgnacji drzewUsługi kontroli i nadzoru technicznegoUsługi wycinania drzewUsługi archeologiczneNadzór nad projektem i dokumentacjąMonitoring ekologiczny projektu budowlanego

Wykonawcy

1 przyznane

E.K. OCHĘDZAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNamysłów, PL · lot 0
3 715 717,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00663182 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TP86_Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w kwartale ulic: Sępa-Szarzyńskiego- Wyszyńskiego- Prusa- Sienkiewicza we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TP86_Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego w kwartale ulic: Sępa-Szarzyńskiego- Wyszyńskiego- Prusa- Sienkiewicza we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e8377e3-581d-4211-b5a6-e7da5fa86d61

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00663182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237074/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.41 232_Remont wnętrza podwórzowego: Sępa Szarzyńskiego- Wyszyńskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/86/2024/G

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5587300,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja wnętrza podwórzowego polegającego na wykonaniu remontu istniejących nawierzchni, rekultywacji terenów zielonych, placu zabaw i terenów służących do rekreacji
i integracji mieszkańców, ścieżek, małej architektury, oświetlenia i odwodnienia terenu, lokalizację nowych miejsc zbiórki odpadów, miejsc postojowych we wnętrzu podwórzowym zlokalizowanych w kwartale ulic Sępa- Szarzyńskiego, Wyszyńskiego, Prusa, Sienkiewicza we Wrocławiu, wraz z pełnieniem nadzoru dendrologicznego, archeologicznego i pielęgnacji zieleni.
2. Opis przedmiotu zamówienia i obowiązki stron określają dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna warunków wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej: STWIOR), przedmiary robót oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące integralną część SWZ, w tym:
1) projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę - decyzja nr 874/2024 z dnia 30.04.2024r.
2) projekt wykonawczy branż: architektura, konstrukcja i elektryka,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla projektu: „Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego położonego w obrębie ulic: Sienkiewicza, Wyszyńskiego, Prusa, Sępa Szarzyńskiego na terenie nieruchomości oznaczonych jako działki nr 96/1 i cz.dz.nr 96/11 (obecnie dz nr 134), 96/12, 106, 107/4, 130/6 Ar_16 ob. Plac Grunwaldzki ”,
4) Projekt przebudowy układu komunikacyjnego oraz budowy miejsc postojowych, schodów, pochylni, boiska wielofunkcyjnego, instalacji elektrycznej oświetlenia terenu, elementów małej architektury w miejscach publicznych,
5) badania geologiczne,
6) operat dendrologiczny,
7) dokumenty formalne:
8) przedmiary robót w branży: budowlanej, elektrycznej i sanitarnej.
9) wizualizacje.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót:
1) Roboty branży budowlanej i elektrycznej:
a) roboty przygotowawcze i ziemne,
b) roboty ziemne, polegające m. in. na makroniwelacji istniejącego terenu na potrzeby planowanej inwestycji,
c) roboty budowlane związane z projektowanym układem komunikacyjnym na przedmiotowym terenie, na-wierzchnie i ciągi piesze,
d) uprzątnięcie placu budowy,
e) przygotowanie placu budowy oraz niezbędnej organizacji ruchu na potrzeby realizacji inwestycji,
f) roboty rozbiórkowe obiektów budowlanych
g) roboty budowlane związane z wykonaniem infrastruktury technicznej na potrzeby przedmiotowej inwestycji,
h) odwodnienie terenu,
i) wyposażenie mała architektura,
j) budowa placu zabaw
k) budowa miejsca gromadzenia odpadów,
l) roboty ziemne przy robotach elektrycznych
m) układanie kabli
n) instalacja oświetlenia, montaż słupów
o) montaż opraw
2) Zieleń:
a) nasadzenia,
b) wykonanie projektowanych trawników;
3) Trzyletnią pielęgnację zieleni wykonywaną w latach 2026-2028 od dnia odbioru końcowego robót, stanowiących przedmiot zamówienia w zakresie wskazanym w § 3 ust. 1 pkt 31 umowy projektowanych postanowień umowy;
c) nadzór dendrologiczny w trakcie trwania robót budowlanych;
d) nadzór ornitologiczny w trakcie trwania robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

71351914-3 - Usługi archeologiczne

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71313450-4 - Monitoring ekologiczny projektu budowlanego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3715717,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4588208,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3715717,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E.K. Ochędzan Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7521450732

7.3.4) Miejscowość: Namysłów

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3715717,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Po odbiorze końcowym robót budowanych przewiduje się trzyletnią pielęgnacja zieleni.
2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane