po terminietermin 2026-04-08 10:00
Przetarg nieograniczony PN/25S/03/2026 na dostawę sprzętu laboratoryjnego dla Warszawskiego Centrum Leczenia Niepłodności w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 161503-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-03-09
- Termin
- 2026-04-08 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.