Budowa ul. Słonecznej w Orzechowie
GMINA MIŁOSŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00439999
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00439999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-01 08:05
- Lokalizacja
- Miłosław, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b7d8e49-23c7-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 7891638190
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00439999 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ul. Słonecznej w Orzechowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOSŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258106
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wrzesińska 19
1.5.2.) Miejscowość: Miłosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-320
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614382021
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@miloslaw.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miloslaw.info.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miloslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ul. Słonecznej w Orzechowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b7d8e49-23c7-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049681/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa ul. Słonecznej w Orzechowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354483
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IŚR.271.ZP.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowa inwestycja znajduje się w miejscowości Orzechowo, gm. Miłosław. Zadanie inwestycyjne przewiduje wykonanie ulicy Słonecznej od włączenia w ul. Starowiejską (drogę gminną) do włączenia w drogę powiatową ul. Szkolną. Długość planowanej budowy wynosi ok. 300 m. W ramach inwestycji zostaną wykonane zjazdy oraz dojścia do posesji.
Istniejący pas drogowy ul. Słonecznej posiada nawierzchnię gruntową umocnioną kruszywem łamanym. Obecnie ulica nie ma jednoznacznie wydzielonej jezdni, chodników. Ruch pieszy i pojazdów odbywa się na całej szerokości.
Zakres inwestycji:
- budowa ul. Słonecznej – jezdnia 5.0m (ciąg pieszo-jezdny - nawierzchnia z kostki brukowej),
- budowa zjazdów na sąsiadujące działki,
- umocnienie pobocza lewostronnego kruszywem łamanym,
- zagospodarowanie pozostałego obszaru zielenią.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja załączona do SWZ, a w szczególności:
- dokumentacja projektowa,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
- przedmiar robót.
Zamawiający jest w trakcie pozyskiwania pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489631,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 859072,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489631,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOST-BUD DRUCHLIŃSKI PIOTR
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301809496
7.3.4) Miejscowość: JAROSZYN-KOLONIA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489631,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |