Termomodernizacja dachu Świetlicy Wiejskiej w Torkach
Gmina Medyka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00440012
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00440012/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-01 08:10
- Lokalizacja
- Medyka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4a38121-0e8c-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 7952306253
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440012 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja dachu Świetlicy Wiejskiej w Torkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Medyka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Medyka 288
1.5.2.) Miejscowość: Medyka
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-732
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 6715391
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: medyka@medyka.itl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.medyka.itl.pl/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja dachu Świetlicy Wiejskiej w Torkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4a38121-0e8c-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440012
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247579/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja dachu w świetlicy wiejskiej w Torkach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00319335
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BiD.7013.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 253095,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przystosowane zostanie pomieszczenie poddasza do wykorzystania na potrzeby społeczeństwa wsi.
Wymieniona zostanie posadzka z podbudową w części poddasza, zamontowane zostaną okna połaciowe, oraz wykonane zostanie malowanie olejne i emulsyjne.
Z uwagi na stan zły techniczny pokrycia dachu na budynku Świetlicy Wiejskiej w Torkach projektuje się jego wymianę.
W ramach inwestycji zostanie zdemontowane istniejące pokrycie z blachy trapezowej ocynkowanej wraz z rynnami i rurami spustowymi i wykonane nowe z blachy tytanowo-cynkowej oraz wymieniona izolacja termiczna poddasza.
Wykonane zostanie docieplenie kominów oraz ścian bocznych lukarn wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej cienkowarstwowej.
W związku w wymianą pokrycia wymieniona zostanie instalacja odgromowa oraz podbitka okapów dachu.
Ponad to wymienione zostaną skorodowane elementy konstrukcji dachu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 253095,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253095,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 253095,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DP STUDIO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921839706
7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 3a
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 311307,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |