"Budowa parkingu na 10 miejsc postojowych wraz z budową wiaty drewnianej i dostawą i instalacją elementów małej architektury "
Nadleśnictwo Stary Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00663862
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00663862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-19 12:01
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52d09da5-e928-4ed8-a26e-9635206fef5b
- Identyfikator
- 7340018296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00663862 z dnia 2024-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa parkingu na 10 miejsc postojowych wraz z budową wiaty drewnianej i dostawą i instalacją elementów małej architektury "
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Stary Sącz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545642
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Magazynowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starysacz@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starysacz.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_starysacz/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa parkingu na 10 miejsc postojowych wraz z budową wiaty drewnianej i dostawą i instalacją elementów małej architektury "2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52d09da5-e928-4ed8-a26e-9635206fef5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00663862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570036
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa parkingu na 10 miejsc postojowych oraz wiaty drewnianej wraz z wyposażeniem w małą architekturę na działce ewidencyjnej nr 46, w miejscowości Chełmiec obręb 0006 Chełmiec, zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) stanowiąc załącznik nr 9 do SWZ.
2 Zakres zadania obejmuje:
2.1 Budowa 9 miejsc postojowych o wymiarach 2,50 x 5,00 m oraz 1 miejsca postojowego dla osób niepełnosprawnych o wymiarach 3,60 x 5,00 m wraz z ciągami komunikacyjnymi utwardzonymi z kamienia łamanego o łącznej powierzchni 340,5 m²;
2.2 Budowa 1 wiaty wolnostojącej, parterowej o konstrukcji nośnej i więźby drewnianej, przykrytej dachem dwuspadowym o pow. zabudowy i pow. użytkowej 10,80 m² (wymiary wiaty szer.3 m długość 3,60 m, wys.3,63 m)
2.3 Dostawa, montaż i instalacja 4 szt. ławostołów (ławka bez oparcia), 1 szt ławostołów ( ławka z oparciem) z półbali świerkowych impregnowanych;
2.4 Dostawa, montaż i instalacja 3 szt. pojemników na odpady o wym. 0,60 x 1,80 m z tworzywa do segregowania obudowane stelażem z drewna.
2.5 Dostawa, montaż i instalacja tablicy z regulaminem miejsca postoju pojazdów
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również:
3.1 Wykonanie robót przygotowawczych.
3.2 Organizacje terenu prac.
3.3 Wykonanie wszystkich robót, zgodnie z dokumentacja techniczną oraz innych robót niezbędnych dla prawidłowego wykonania przedmiotu umowy.
3.4 Uporządkowanie terenu prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195570,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195570,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU DZIUNEK Edward Stawiarski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7340031138
7.3.3) Ulica: Przysietnica 17
7.3.4) Miejscowość: Barcice
7.3.5) Kod pocztowy: 33-342
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195570,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
| 2024-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |