Przebudowa drogi gminnej w Izdebkach w km 0+000 do 0+815 na dz. nr ewid. 5215
Gmina Nozdrzec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00663980
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00663980/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-19 12:19
- Lokalizacja
- Nozdrzec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36c518d2-7945-4fd6-959d-22d84ec081c6
- Identyfikator
- 6861555599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00663980 z dnia 2024-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w Izdebkach w km 0+000 do 0+815 na dz. nr ewid. 5215
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nozdrzec
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nozdrzec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nozdrzec 224
1.5.2.) Miejscowość: Nozdrzec
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-245
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nozdrzec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nozdrzec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10108991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w Izdebkach w km 0+000 do 0+815 na dz. nr ewid. 52152.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36c518d2-7945-4fd6-959d-22d84ec081c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00663980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062184/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej w Izdebkach w km 0+000 do 0+815 na dz. nr ewid. 5215
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578058
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKŚR.271.11.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej w Izdebkach
w km 0+000 do 0+815 na dz. nr ewid. 5215. Szczegółowy zakres prac do wykonania obejmuje:
— mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I — IV (2689,50 m2),
— roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi o poj. łyżki 0.60 m3
w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 1 km — oczyszczenie rowu z namułu wraz z profilowaniem dna i skarp rowu —
gr. namułu 20 cm (300 m3),
— wymiana przepust rurowego pod drogą - ścianki czołowe dla rur o śr. 60 cm —
dł. 6 m (2 szt.),
— stabilizacja podłoża cementem przy użyciu zespołu do stabilizacji pospółka do Rm = 5 MPa, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm (2608 m2),
— warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm — warstwa odprężająca (2608 m2),
— nawierzchnie z mieszanek mineralno — bitumicznych asfaltowych o grubości 5 cm (warstwa wiążąca) wraz z poszerzeniem zjazdu z drogą powiatową (2526.50 m2),
— nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości po zagęszczeniu 4 cm (warstwa ścieralna) wraz z poszerzeniem zjazdu z drogą powiatową (2445 m2),
— nawierzchnia z kruszywa łamanego (4-31.5) mm rozścielana mechanicznie gr. po zagęszczeniu 10 cm — umocnienie poboczy, poprawa zjazdów do posesji (815 m2).
Przed przygotowaniem oferty należy zapoznać się z całością dokumentacji będącej załącznikiem do niniejszego ogłoszenia. Rzeczona dokumentacja odzwierciedla szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 424367,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 743463,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 424367,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951058149
7.3.4) Miejscowość: Ruszelczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 37-755
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 424367,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |