Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych, motopomp i osuszaczy powietrza na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi.

ŁÓDZKI URZĄD WOJEWÓDZKI W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00664046
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00664046/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-19 12:26
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d9561fe-17ca-4471-9096-fe8d8894222f
Identyfikator
7251028465
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeMotopompyOsuszacze powietrza

Wykonawcy

1 przyznane

KRAFTWELE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZąbkowice Śląskie, PL · lot 1
105 000,07 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00664046 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych, motopomp i osuszaczy powietrza na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŁÓDZKI URZĄD WOJEWÓDZKI W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004308002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: (42) 664 12 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lodz.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/uw-lodzki

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/uw.lodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych, motopomp i osuszaczy powietrza na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d9561fe-17ca-4471-9096-fe8d8894222f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664046

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00232288/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Dostawa agregatów prądotwórczych, osuszaczy oraz motopomp na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581513

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AL-V.272.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem I Części postępowania jest dostawa agregatu do zasilania zapasowego na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji wynikają z treści Załącznika nr 1 do SWZ, a także z projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 zostanie dostarczony do Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 40, 90-554 Łódź.
4. Wykonawca na własny koszt dokona wniesienia urządzeń będących przedmiotem postępowania do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, ich montażu wraz z regulacją oraz prawidłowym podłączeniem przez osoby do tego uprawnione, jeśli zachodzi taka konieczność, a także ustawi je we wskazanych miejscach. W budynku nie znajduje się winda.
5. Jeżeli w jakichkolwiek dokumentach, przy pomocy których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczana przez konkretnego wykonawcę, powinno to być interpretowane jako przywołanie określonych standardów, a nie jako wymóg zastosowania konkretnych rozwiązań – Zamawiający w każdym takim przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne.
6. Zamawiający ustala minimalny wymagany termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji dla każdej części postępowania na dostarczone urządzenia na okres 24 miesięcy, licząc od daty podpisania przez Strony bez zastrzeżeń Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. Termin gwarancji na dostarczone urządzenia dla każdej części postępowania, jakiej Wykonawca udziela Zamawiającemu, stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, które będzie oceniane zgodnie z rozdziałem XIV SWZ.
7. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Wykonawca może jedynie, według własnego uznania, przeprowadzić wizję lokalną. Wykonawcy zainteresowani wzięciem udziału w wizji lokalnej powinni przesłać na adres poczty elektronicznej: dawid.walczak@lodz.uw.gov.pl, tel. 660 473 396 stosowny wniosek. Po odbyciu wizji lokalnej zostanie podpisany Protokół według wzoru, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
8. Podwykonawstwo:
1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).
2) Zamawiający wymaga, w myśl art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 108252,03 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem II Części postępowania jest dostawa agregatów przenośnych na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji wynikają z treści Załącznika nr 1 do SWZ, a także z projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 zostanie dostarczony do Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 40, 90-554 Łódź.
4. Wykonawca na własny koszt dokona wniesienia urządzeń będących przedmiotem postępowania do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, ich montażu wraz z regulacją oraz prawidłowym podłączeniem przez osoby do tego uprawnione, jeśli zachodzi taka konieczność, a także ustawi je we wskazanych miejscach. W budynku nie znajduje się winda.
5. Jeżeli w jakichkolwiek dokumentach, przy pomocy których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczana przez konkretnego wykonawcę, powinno to być interpretowane jako przywołanie określonych standardów, a nie jako wymóg zastosowania konkretnych rozwiązań – Zamawiający w każdym takim przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne.
6. Zamawiający ustala minimalny wymagany termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji dla każdej części postępowania na dostarczone urządzenia na okres 24 miesięcy, licząc od daty podpisania przez Strony bez zastrzeżeń Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. Termin gwarancji na dostarczone urządzenia dla każdej części postępowania, jakiej Wykonawca udziela Zamawiającemu, stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, które będzie oceniane zgodnie z rozdziałem XIV SWZ.
7. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Wykonawca może jedynie, według własnego uznania, przeprowadzić wizję lokalną. Wykonawcy zainteresowani wzięciem udziału w wizji lokalnej powinni przesłać na adres poczty elektronicznej: dawid.walczak@lodz.uw.gov.pl, tel. 660 473 396 stosowny wniosek. Po odbyciu wizji lokalnej zostanie podpisany Protokół według wzoru, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
8. Podwykonawstwo:
1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).
2) Zamawiający wymaga, w myśl art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 134146,34 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem III Części postępowania jest dostawa motopomp na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji wynikają z treści Załącznika nr 1 do SWZ, a także z projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 zostanie dostarczony do Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 40, 90-554 Łódź.
4. Wykonawca na własny koszt dokona wniesienia urządzeń będących przedmiotem postępowania do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, ich montażu wraz z regulacją oraz prawidłowym podłączeniem przez osoby do tego uprawnione, jeśli zachodzi taka konieczność, a także ustawi je we wskazanych miejscach. W budynku nie znajduje się winda.
5. Jeżeli w jakichkolwiek dokumentach, przy pomocy których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczana przez konkretnego wykonawcę, powinno to być interpretowane jako przywołanie określonych standardów, a nie jako wymóg zastosowania konkretnych rozwiązań – Zamawiający w każdym takim przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne.
6. Zamawiający ustala minimalny wymagany termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji dla każdej części postępowania na dostarczone urządzenia na okres 24 miesięcy, licząc od daty podpisania przez Strony bez zastrzeżeń Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. Termin gwarancji na dostarczone urządzenia dla każdej części postępowania, jakiej Wykonawca udziela Zamawiającemu, stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, które będzie oceniane zgodnie z rozdziałem XIV SWZ.
7. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Wykonawca może jedynie, według własnego uznania, przeprowadzić wizję lokalną. Wykonawcy zainteresowani wzięciem udziału w wizji lokalnej powinni przesłać na adres poczty elektronicznej: dawid.walczak@lodz.uw.gov.pl, tel. 660 473 396 stosowny wniosek. Po odbyciu wizji lokalnej zostanie podpisany Protokół według wzoru, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
8. Podwykonawstwo:
1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).
2) Zamawiający wymaga, w myśl art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144213-4 - Motopompy

4.5.5.) Wartość części: 89430,89 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem IV Części postępowania jest dostawa osuszaczy powietrza na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji wynikają z treści Załącznika nr 1 do SWZ, a także z projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1 zostanie dostarczony do Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Łodzi zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 40, 90-554 Łódź.
4. Wykonawca na własny koszt dokona wniesienia urządzeń będących przedmiotem postępowania do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, ich montażu wraz z regulacją oraz prawidłowym podłączeniem przez osoby do tego uprawnione, jeśli zachodzi taka konieczność, a także ustawi je we wskazanych miejscach. W budynku nie znajduje się winda.
5. Jeżeli w jakichkolwiek dokumentach, przy pomocy których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczana przez konkretnego wykonawcę, powinno to być interpretowane jako przywołanie określonych standardów, a nie jako wymóg zastosowania konkretnych rozwiązań – Zamawiający w każdym takim przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne.
6. Zamawiający ustala minimalny wymagany termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji dla każdej części postępowania na dostarczone urządzenia na okres 24 miesięcy, licząc od daty podpisania przez Strony bez zastrzeżeń Protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. Termin gwarancji na dostarczone urządzenia dla każdej części postępowania, jakiej Wykonawca udziela Zamawiającemu, stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, które będzie oceniane zgodnie z rozdziałem XIV SWZ.
7. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Wykonawca może jedynie, według własnego uznania, przeprowadzić wizję lokalną. Wykonawcy zainteresowani wzięciem udziału w wizji lokalnej powinni przesłać na adres poczty elektronicznej: dawid.walczak@lodz.uw.gov.pl, tel. 660 473 396 stosowny wniosek. Po odbyciu wizji lokalnej zostanie podpisany Protokół według wzoru, który stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
8. Podwykonawstwo:
1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).
2) Zamawiający wymaga, w myśl art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39721320-1 - Osuszacze powietrza

4.5.5.) Wartość części: 6382,11 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część I przedmiotowego postępowania nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105000,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198030,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105000,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kraftwele Group sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8871823134

7.3.4) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105000,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-16

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

.Zamawiający odrzucił oferty wykonawców na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli zostały złożone przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie przedmiotowego środka dowodowego.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część IV przedmiotowego postępowania nie została złożona żadna oferta.

2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy