,,Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim w 2025r. ''

Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00664052
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00664052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-19 12:27
Lokalizacja
Kamień Wielki, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e21e2a77-ee8b-425e-a7e9-0e9a6a2a55c5
Identyfikator
211176448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

DARLENA KASZKOWIAKMiędzychód, PL · lot 0
223 829,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00664052 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
,,Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim w 2025r. ''

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim

1.3.) Oddział zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 211176448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stawna 40

1.5.2.) Miejscowość: Kamień Wielki

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-460

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 751 58 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpskamienwielki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpskamienwielki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e21e2a77-ee8b-425e-a7e9-0e9a6a2a55c5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim w 2025r. ''

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e21e2a77-ee8b-425e-a7e9-0e9a6a2a55c5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058854/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593904

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.2614.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236990,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego do ogrzewania Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim, w ilości około 55 000 litrów.
Olej opałowy lekki musi spełnić wymagania normy PN-C-96024 i charakteryzować się następującymi parametrami:
1) wartość opałowa- nie mniej niż 42,6 MJ/kgNr
2) zwartość siarki- nie więcej niż 0,10% m/m
3) zawartość wody- nie większa niż 200mg/kg
4) gęstość w temperaturze 15 st. C- nie wyższa niż 860 kg/m3
5) temperatura zapłonu- nie niższa niż 56 st. C
6) lepkość kinematyczna w temperaturze 20 st. C -nie większa niż 6,00 mm2/s
7) temperatura płynięcia- nie wyższa niż – 20 st. C
8) skład frakcyjny do 250 st. C destyluje nie więcej niż 65%/V/V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223829,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231363,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223829,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KADIX Darlena Kaszkowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5951139102

7.3.3) Ulica: Kolno 36d

7.3.4) Miejscowość: Międzychód

7.3.5) Kod pocztowy: 64-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223829,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy