Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi zadania pn. Budowa budynku usługowo – biurowego na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku w systemie zaprojektuj i wybuduj

Zarząd Powiatu Białostockiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00664242
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00664242/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-19 12:52
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b821bd3-dc6a-4db9-bdc8-c3f1c2176e9d
Identyfikator
9661579415
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymiInżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

INSTYTUT ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
279 948 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00664242 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi zadania pn.
Budowa budynku usługowo – biurowego na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku w systemie zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Powiatu Białostockiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borsucza 2

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-569

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@st.bialystok.wrotapodlasia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatbialostocki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9b821bd3-dc6a-4db9-bdc8-c3f1c2176e9d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi zadania pn.
Budowa budynku usługowo – biurowego na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b821bd3-dc6a-4db9-bdc8-c3f1c2176e9d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664242

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056985/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 nadzór inwestorski nad robotami budowlano dot. budowy budynku usługowo-biurowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Białymstoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542433

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pełnienia obowiązków wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano - instalacyjnymi w zakresie budowy budynku usługowo – biurowego na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku w systemie zaprojektuj i wybuduj.
2. Wykonawca, mając na względzie zakres prowadzonych robót budowlanych, ma zapewnić udział branżowych inspektorów nadzoru posiadających stosowne uprawnienia w liczbie i w zakresie czasowym, niezbędnym do prawidłowej realizacji całości nadzorowanych robót budowlanych.
3. Zakres zamówienia, dla którego będzie prowadzony nadzór inwestorski obejmuje w szczególności realizację robót budowlanych, dla których została opracowana dokumentacja projektowa, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej oraz z poszanowaniem postanowień zawartych w uzyskanych decyzjach, pozwoleniach, warunkach, opiniach i uzgodnieniach oraz innych dokumentach, mających związek z procesem budowlanym.
4. Zakres budowy obejmuje w szczególności wykonanie następujących robót
1) Budowę budynku usługowo – biurowego na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku;
2) Budowę parkingów dla samochodów osobowych na około 270 miejsc postojowych;
3) Budowę niezbędnej infrastruktury technicznej;
4) Budowę wiat na rowery, agregat prądotwórczy oraz pojemniki na odpady;
5) Zagospodarowanie terenu wokół budynku na działkach 694 i 695;
6) Opracowanie i przekazanie świadectwa energetycznego budynku;
7) Opracowanie dokumentacji powykonawczej przedmiotowej inwestycji.
5. Wszystkie wymogi dotyczące warunków realizacji zamówienia określone zostały w dokumentacji postepowania składającej się z SWZ wraz z załącznikami, w szczególności Istotnych Postanowieniami Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266910,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 889290,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279948,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instytut Zrównoważonego Rozwoju Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420211315

7.3.3) Ulica: Elewatorska 17 lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-620

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279948,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi