po terminietermin 2026-04-24 10:00
NZP.271.52.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę odczynników do biologii molekularnej i zestawów oprzyrządowania stosowanych do preparatyki materiału tkankowego do Pracowni Diagnostyki Molekularnej Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 206284-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-03-25
- Termin
- 2026-04-24 10:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.