Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026
Gmina Bukowina Tatrzańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00664820
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00664820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-19 14:17
- Lokalizacja
- Bukowina Tatrzańska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1bdd6e7e-ce00-484d-a3da-fbbcc88a8f15
- Identyfikator
- 7361717220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00664820 z dnia 2024-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowina Tatrzańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892067
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 144
1.5.2.) Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-530
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ugbukowinatatrzanska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbukowinatatrzanska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bdd6e7e-ce00-484d-a3da-fbbcc88a8f15
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040595/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547070
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZW.271.1.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026- Czarna Góra I. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 1, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 9300,74 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Białka Tatrzańska I. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 2, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 64343,70 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Białka Tatrzańska II. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 3, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 87866,67 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Białka Tatrzańska III. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 4, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 111225,93 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Bukowina Tatrzańska I. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 5, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 78550,74 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Bukowina Tatrzańska II. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 6, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 44208,89 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Bukowina Tatrzańska III. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 7, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 22518,52 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Bukowina Tatrzańska IV. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 8, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 22333,33 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Bukowina Tatrzańska V. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 9, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 31200,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Bukowina Tatrzańska VI. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 10, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 298746,66 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
: Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Brzegi I. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 11, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 225311,30 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
: Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w dwóch sezonach zimowych: 2024/2025 i 2025/2026 - Rzepiska I. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 1 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia, w tym mapa i zestawienie dróg, dot. zadania częściowego nr 12, załącznik nr 2 do SWZ, tj. " Formularz ofertowy", oraz załączniki nr 4 do SWZ, tj. "Projekt umowy".4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 24972,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
Część 11
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
Część 12
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
| 2024-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |