„Renowacja zbiornika wodnego w m. Nędzerzew w okolicy zabytkowego parku podworskiego zbiornik nr 3”

GminaWitonia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00664918
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00664918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-19 14:32
Lokalizacja
Witonia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ee5c506a-23fc-4d85-b381-4ae4ffbdcc4e
Identyfikator
7752406978
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie kopania rowówWycinanie i napełnianieRoboty w zakresie kształtowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL GŁOWAModlnica, PL · lot 0
231 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00664918 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Renowacja zbiornika wodnego w m. Nędzerzew w okolicy zabytkowego parku podworskiego zbiornik nr 3”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GminaWitonia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016005

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Starzyńskiego 6A

1.5.2.) Miejscowość: Witonia

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-335

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawitonia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawitonia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee5c506a-23fc-4d85-b381-4ae4ffbdcc4e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Renowacja zbiornika wodnego w m. Nędzerzew w okolicy zabytkowego parku podworskiego zbiornik nr 3”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee5c506a-23fc-4d85-b381-4ae4ffbdcc4e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094276/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 „Renowacja zbiornika wodnego w m. Nędzerzew w okolicy zabytkowego parku podworskiego zbiornik nr 3”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569843

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BD.271.I.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.2. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych polegających na renowacji zbiornika wodnego w miejscowości Nędzerzew w okolicy zabytkowego parku podworskiego nr 3 o łącznej powierzchni po wykonaniu renowacji 4283 m². Ramowy zakres rzeczowy zadania obejmuje roboty pomiarowe przy robotach ziemnych; oczyszczenie koparkami na odkład dna zbiornika z nawodnionego namułu; składowanie, rozplantowanie złożonego na odkładzie namułu z oczyszczenia koparkami dna zbiornika po odcieknięciu z niego wody; plantowanie skarp zbiornika i terenu przyległego do górnej krawędzi skarp; obsiew mieszanką traw wyplantowanych skarp zbiornika; montaż mnicha wodnego wraz z umocnieniem skarpy wokół niego matą GCCM.
Podczas realizacji planowanych robót budowlanych niezbędne jest stosowanie zaleceń zawartych w Załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45112600-1 - Wycinanie i napełnianie

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 682650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karol Głowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852018175

7.3.3) Ulica: Studzienki 22

7.3.4) Miejscowość: Modlnica

7.3.5) Kod pocztowy: 32-085

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-28
2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane