„ 2025 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni MOW im. JANUSZA KORCZAKA W ANTONIEWIE„

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W ANTONIEWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00664994
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00664994/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-19 14:41
Lokalizacja
Antoniewo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2517bf0-7884-4648-a7ed-a0f7d10206ad
Identyfikator
7841560014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WieprzowinaWędlinyDróbPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywczeCukier i produkty pokrewneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty mleczarskieMasłoProdukty rolnictwa i ogrodnictwaWarzywaWarzywa, owoce i orzechy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00664994 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„ 2025 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni
MOW im. JANUSZA KORCZAKA W ANTONIEWIE„

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W ANTONIEWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000239818

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Antoniewo 11

1.5.2.) Miejscowość: Antoniewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-085

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 618124251

1.5.8.) Numer faksu: 618124267

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mow@antoniewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: antoniewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2517bf0-7884-4648-a7ed-a0f7d10206ad

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ 2025 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do kuchni
MOW im. JANUSZA KORCZAKA W ANTONIEWIE„

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2517bf0-7884-4648-a7ed-a0f7d10206ad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00664994

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOW.KG.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322887 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mięso, wędliny

4.5.3.) Główny kod CPV: 15113000-3 - Wieprzowina

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131130-5 - Wędliny

15112000-6 - Drób

4.5.5.) Wartość części: 107175 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieczywo

4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.) Wartość części: 58618 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Różne produkty spożywcze

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.5.) Wartość części: 50250 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nabiał

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15530000-2 - Masło

4.5.5.) Wartość części: 46295 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warzywa i owoce

4.5.3.) Główny kod CPV: 03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03221000-6 - Warzywa

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.) Wartość części: 44205 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY O DOPUSZCZENIE DO UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY O DOPUSZENIE DO UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy