Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica
Gmina Trzebnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00665138
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00665138/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-19 15:07
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4611fcd-9c63-4045-8b1b-3881ba8d16cf
- Identyfikator
- 9151603770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665138 z dnia 2024-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. M. J. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10319941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4611fcd-9c63-4045-8b1b-3881ba8d16cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665138
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031216/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Wykonywanie usługi transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636130
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica zgodnie z rozkładem jazdy w dniach od poniedziałku do piątku oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.2. Zakres usług obejmuje:
1) Zadanie nr 1 – LINIA A - publiczny regularny transport osób zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy pojazdem niskopodłogowym przeznaczonym do przewozu osób, przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych. Szacunkowa liczba wozokilometrów dla zadania w ciągu 11 m-cy wynosi 37 095,94
Planowane ilości wozokilometrów są ilościami szacunkowymi służącymi jedynie do oceny ofert i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykorzystania w trakcie trwania umowy oraz nie mogą być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
Jednocześnie Zamawiający wskazuje minimalną wielkość zakresu zamówienia w wysokości 50% dla poszczególnych zadań, w trakcie 11 m-cy realizacji zamówienia:
• Dla zadania nr 1 – 18 547,97 wozokilometrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 183253,94 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica zgodnie z rozkładem jazdy w dniach od poniedziałku do piątku oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.2. Zakres usług obejmuje:
2) Zadanie nr 2 – LINIA B - publiczny regularny transport osób zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy pojazdem niskopodłogowym przeznaczonym do przewozu osób, przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych Szacunkowa liczba wozokilometrów dla zadania w ciągu 12 m-cy wynosi 35 003,4.
Planowane ilości wozokilometrów są ilościami szacunkowymi służącymi jedynie do oceny ofert i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykorzystania w trakcie trwania umowy oraz nie mogą być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
Jednocześnie Zamawiający wskazuje minimalną wielkość zakresu zamówienia w wysokości 50% dla poszczególnych zadań, w trakcie 12 m-cy realizacji zamówienia:
• Dla zadania nr 2 – 17 501,7 wozokilometrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 168016,32 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica zgodnie z rozkładem jazdy w dniach od poniedziałku do piątku oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.2. Zakres usług obejmuje:
3) Zadanie nr 3 – LINIA C - publiczny regularny transport osób zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy pojazdem niskopodłogowym, przeznaczonym do przewozu osób, przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych Szacunkowa liczba wozokilometrów dla zadania w ciągu 12 m-cy wynosi 52 043,4.
Planowane ilości wozokilometrów są ilościami szacunkowymi służącymi jedynie do oceny ofert i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykorzystania w trakcie trwania umowy oraz nie mogą być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
Jednocześnie Zamawiający wskazuje minimalną wielkość zakresu zamówienia w wysokości 50% dla poszczególnych zadań, w trakcie 12 m-cy realizacji zamówienia:
• Dla zadania nr 3 – 26 021,6 wozokilometrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 245643,90 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica zgodnie z rozkładem jazdy w dniach od poniedziałku do piątku oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.2. Zakres usług obejmuje:
4) Zadanie nr 4 – LINIA D - publiczny regularny transport osób zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy pojazdem przeznaczonym do przewozu osób. Szacunkowa liczba wozokilometrów dla zadania w ciągu 1236 m-cy wynosi 10193,5.
Planowane ilości wozokilometrów są ilościami szacunkowymi służącymi jedynie do oceny ofert i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykorzystania w trakcie trwania umowy oraz nie mogą być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
Jednocześnie Zamawiający wskazuje minimalną wielkość zakresu zamówienia w wysokości 50% dla poszczególnych zadań, w trakcie 12 m-cy realizacji zamówienia:
• Dla zadania nr 4 – 5 096,75 wozokilometrów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 50457,83 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług transportu publicznego w ramach komunikacji gminnej w Gminie Trzebnica zgodnie z rozkładem jazdy w dniach od poniedziałku do piątku oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.2. Zakres usług obejmuje:
5) Zadanie nr 5 – LINIA U01 - publiczny regularny transport osób zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy pojazdem przeznaczonym do przewozu osób. Szacunkowa liczba wozokilometrów dla zadania w ciągu 12 m-cy wynosi 27 500.
Planowane ilości wozokilometrów są ilościami szacunkowymi służącymi jedynie do oceny ofert i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich wykorzystania w trakcie trwania umowy oraz nie mogą być podstawą żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
Jednocześnie Zamawiający wskazuje minimalną wielkość zakresu zamówienia w wysokości 50% dla poszczególnych zadań, w trakcie 12 m-cy realizacji zamówienia:
• Dla zadania nr 5 – 13 750 wozokilometrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 136125,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części V zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2024-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |