„Dostawa energii elektrycznej dla obiektów będących własnością Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku Sp. z o. o. na rok 2025”

Zakład Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00665174
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00665174/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-19 15:15
Lokalizacja
Kurzętnik, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb5888cc-d005-492f-99e3-2db8ecd471be
Identyfikator
8771470558
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

RENPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
264 867,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665174 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa energii elektrycznej dla obiektów będących własnością Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku Sp. z o. o. na rok 2025”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280561738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 23

1.5.2.) Miejscowość: Kurzętnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-306

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgkkurzetnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kurzetnik.warmia.mazury.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kurzetnik.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp. z o. o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa energii elektrycznej dla obiektów będących własnością Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku Sp. z o. o. na rok 2025”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb5888cc-d005-492f-99e3-2db8ecd471be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665174

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00564016/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa energii elektrycznej dla obiektów będących własnością Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku Sp. z o. o. na rok 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGK.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii b będących własnością Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku Sp. z o. o. – zgodnie z załącznikami nr 1 i 2 do SWZ, zawierającym szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej oraz szacunkowe zapotrzebowanie mocy.
4.2 Szacunkowa sumaryczna ilość dostarczanej energii elektrycznej dla 31 punktów poboru energii wynosi 550 203 kWh. Wolumen powyższy wyliczony jest na podstawie szacunkowego i prognozowego zużycia.
4.3 Całkowita sumaryczna roczna moc zapotrzebowania wg danych szczegółowych zgodnie z załącznikami nr 1, 2 do SWZ.
4.4 Określenie szacunkowego zapotrzebowania na energię elektryczną stanowi element służący wyborowi najkorzystniejszej oferty i nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanych ilościach.
4.5 Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie zgodnie ze standardami i na warunkach określonych w sprawie szczegółowych zasad kształtowania w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t. j. Dz.U.2024.266 z późn. zm.) i w przepisach wykonawczych do tej ustawy oraz innych obowiązujących przepisach prawa.
4.6 Wykonawca musi posiadać zawartą umowę z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego właściwym dla lokalizacji obiektów objętych przedmiotem zamówienia, oraz uwzględnić w ofercie wszystkie wymagalne certyfikaty włącznie z Certyfikatem Efektywności Energetycznej (kolor biały).
Pozostałe informacje w Rozdziale 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09310000-5 - Elektryczność

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264867,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266518,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264867,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Renpro Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542166221

7.3.3) Ulica: Małopolska 43

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-515

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264867,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy