Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja alejek w Parku Arkadia”
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00665264
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00665264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-19 16:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24e0375d-9a65-4ce0-aa85-1584bd83413e
- Identyfikator
- 5213748392
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665264 z dnia 2024-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja alejek w Parku Arkadia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365421948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Hożej 13A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-528
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zzw.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zzw.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-24e0375d-9a65-4ce0-aa85-1584bd83413e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja alejek w Parku Arkadia”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24e0375d-9a65-4ce0-aa85-1584bd83413e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044595/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją budżetu obywatelskiego pn. Modernizacja alejek w Parku Arkadia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466828
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 80/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy oraz budowy ścieżek w parku Arkadia, znajdującym się między ulicami: Puławską, Żywnego, Piaseczyńską i Idzikowskiego w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja alejek w Parku Arkadia”.
Zamówienie obejmuje w szczególności:
1. inwentaryzację fotograficzną terenu opracowania przed wykonaniem projektu i rozpoczęciem robót budowlanych;
2. uzyskanie materiałów wyjściowych do projektowania, w tym map do celów projektowych;
3. uzyskanie niezbędnych opinii, zgód, pozwoleń i decyzji, m.in. od Wydziału Kształtowania Przestrzeni Publicznej Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz Wydziału Architektury i Budownictwa dla dzielnicy Mokotów;
4. weryfikację w terenie uwarunkowań lokalizacyjnych w szczególności związanych z istniejącą rzeźbą terenu, infrastrukturą podziemną oraz istniejącym zagospodarowaniem terenu;
5. opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego wraz ze wszystkimi wymaganymi uzgodnieniami - zgodnie ze stosownymi przepisami; projekt budowlany i wykonawczy powinien zostać sporządzony w stopniu dokładności niezbędnym do prawidłowego wykonania robót budowlanych;
6. opracowanie programu prac konserwatorskich wraz z uzgodnieniem z MWKZ;
7. opracowanie dokumentacji ekofizjograficznej dotyczącej wpływu projektowanego zamierzenia na istniejącą przyrodę;
8. opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych w stopniu dokładności niezbędnym do prawidłowego wykonania robót budowlanych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454);
9. opracowanie przez Wykonawcę uszczegółowionej Tabeli Elementów Rozliczeniowych, zgodnej z Ofertą Wykonawcy, która stanowić będzie podstawę do określenia wartości elementów Harmonogramu rzeczowo-finansowego podlegających częściowemu fakturowaniu;
10. wykonanie wszelkich robót przewidzianych w dokumentacji projektowej;
11. zapewnienia nadzoru podczas wykonywania robót przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia;
12. zapewnienie wszelkich niezbędnych nadzorów wynikających z uzyskanych opinii, zgód, pozwoleń i decyzji;
13. zapewnienie nadzoru autorskiego nad robotami wynikającymi z opracowanej dokumentacji projektowej;
14. opracowanie dokumentacji powykonawczej dla inwestycji zgodnie z pkt. 1.3 oraz inwentaryzacji geodezyjnej.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Programie funkcjonalno użytkowym, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3093963,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4827075,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3093963,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogrodnicza Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Marzena Szklarzewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230035416
7.3.3) Ulica: Stara Iwiczna, ul. Słoneczna 95
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3093963,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |