Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową - prace budowlane związane z elewacją budynku

Ambasada RP w Paryżu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00665278
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00665278/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-19 16:36
Lokalizacja
Paryż, FR
Kraj zamawiającego
FR
ID przetargu
ocds-148610-8a47e42a-a1ec-44fd-8b7a-19f91f69b3c0
Identyfikator
0000000000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInne instalacje elektryczneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ORGANIZACJI INWESTYCJI "ALLPLAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
866 561,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665278 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową - prace budowlane związane z elewacją budynku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Paryżu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 0000000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1, rue de Talleyrand

1.5.2.) Miejscowość: Paryż

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-007

1.5.5.) Kraj: Francja

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: FR101 - Paris

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paryz.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/francja/ambasada-rp-w-paryżu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka dyplomatyczna - Ambasada RP w Paryżu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową - prace budowlane związane z elewacją budynku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a47e42a-a1ec-44fd-8b7a-19f91f69b3c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665278

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00228404/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową – prace budowlane związane z elewacją budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie
zagranicznej – art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 tj.)
a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 5 538 000,00 euro dla robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.PARY.270.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4893882,17 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową - prace budowlane związane z elewacją budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Organizacji Inwestycji Allplan Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671257854

7.3.3) Ulica: Mahoniowa 14

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-390

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 866561,28 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane