Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w roku 2025

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W IWINACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00665330
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00665330/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-19 18:50
Lokalizacja
Raciborowice Górne, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-134c93cc-87e3-41f4-bce1-c06b418b2e81
Identyfikator
6121850858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA STW W BOLESŁAWCUBOLESŁAWIEC, PL · lot 0
146 703 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665330 z dnia 2024-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W IWINACH

1.3.) Oddział zamawiającego: IWINY - OSIEDLE 60

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 23122019700000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: IWINY-OSIEDLE

1.5.2.) Miejscowość: Raciborowice Górne

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-720

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspiwiny@wartabol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspiwiny.edupage.org

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-134c93cc-87e3-41f4-bce1-c06b418b2e81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665330

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione;

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-de6a2ace-26ee-4a62-8b1a-a2b5b4720e20

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby ZSP w Iwinach

4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁDZIELNIA STW W BOLESŁAWCU

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6120004475

7.3.4) Miejscowość: BOLESŁAWIEC

7.3.5) Kod pocztowy: 59-700

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146703 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy